Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A műkörömtől lesz nőies egy nő?

A műkörömtől lesz nőies egy nő?

Figyelt kérdés

Mert eddig ha megkérdeztem egy nőt, akinek volt műkörme azt mondta, hogy azért van neki, mert tök nőies.

De, megkérdeztem iszonyú sok férfit, fiút, hogy tetszik-e nekik a műköröm, és mindegyik azt mondta, hogy fúj, ronda, undorító, gusztustalan, csúnya.

Akkor a férfiak szerint ronda, a nők szerint szép, és nőies?


2011. szept. 5. 20:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem attól lesz nőies,hanem dobhat a nőiességén.nekem tetszik a szép ízléses műköröm.

31/F

2012. máj. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

A műkörömtől szánalmas lesz, nem nőies. És az idegesít a legjobban, amikor egy műkörmöt megdícsér vki, és akkor azt mondja rá: "Köszi!" és a nagy lóf*szt köszi, nem az ő érdeme, hanem a műkörmösé, aki felrakta neki. Kb ugyanaz, mint amikor kijössz a fodrászszalonból és megdícsérik a hajadat, oszt annyi közöd van hozzá, hogy a te fejeden van, de nem te csináltad, nem a te érdemed. Még a legegyszerűbb műkörömről is lerí, hogy mű, lakkozd ki szépen és díszítsd a sajátodat, azzal villogj. És akkor mondhatod, hogy "köszi", ha megdícsérik, azt mutogathatod, mert az tényleg a tiéd... Egyébként meg pénzkidobás a műköröm, soha nem áldoznék rá annyi pénzt, meg amúgy is aki nagy ló műkörmöket rakat fel, arról lerí, hogy nulla házimunkát csinál, kis naplopó, kényeskedő, nyávogó p*csa (ez gondolom eszébe jut a férfiaknak is). Ilyesmire szórni a pénzt...

27/L

2012. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem rég csináltattam műkörmöt. Sose tetszettek, de én csonkig rágom a körmöm és nem tudok leszokni róla. Olyat kértem, amin nem látszik hogy mű. Se színben, se hosszban.(Mondjuk a csaj nem bírt magával és elég csilli-villire csinálta ami nem az én stílusom, ezért vettem egy szolid lakkot és lekentem hogy ne süsse ki az emberek szemét) és így tényleg szebb lett a kezem.:)azt tervezem hogy majd leszedem amikor már megnőtt alatta a körmöm és aztán nem lesz több. A bazi karmoktól viszont kiráz a hideg
2012. máj. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!