Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék tökéletes?

Hogy lehetnék tökéletes?

Figyelt kérdés

162 centi vagyok és 55 kg, állítólag jó az alakom de szerintem szimplán udvariasak, és egy bálna vagyok. Szőke hajam van és kék szemem, a körmeim eredetiek és hosszabbak mint egy mű, állítólag a mosolyom is szép, mégis egy rohadt semminek érzem magam, és annyira nincs önbizalmam, hogy sportolni se merek elmenni (pedig nagyon is rámférne!), mert tuti hogy kiröhögnének. Nőiesen öltözködöm, mindig jó az illatom, de mégis úgy érzem, hogy senki az ég világon nem szeret, mert nem vagyok elég jó. Oké, a pasiknak sokszor tetszem, de az marhára nem számottevő, mert nekik tetszik mindenki, akinek lyuk van a lába között. Kicsi és csúnya a mellem, narancsbőrös a lábam, vastag a karom, ronda nagy állam van, undorító hegek vannak rajtam, ááá...

Mit csináljak még, hogy jó legyek, megőrülök?!

Most megyek új suliba és tuti, hogy mindenki utálni fog...


2011. szept. 7. 12:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg inkább szedd már össze magad! Ha azt mondják ismerőseid hogy szép vagy, meg szép a mosolyod, meg jó az alakod (magyarul széjjeldícsérnek, elmondásod alapján) akkor netes vadidegenek majd meg tudnak nyugtatni?

Mivel nem tudom hogy nézel ki, nem tudom azt írni hogy jaj őedig olyan szép vagy legyen már önbizalmad, de azt sem , hogy hááát valóban rádférne egy kis torna..

Ne haragudj a kemény szavakért, de az ilyen kérdések tipikusan egy kamaszlány hisztijei...Ne itt hisztizz, hanem szedd össze magad, kérdezd meg őszinte barátaid és ha azt mondják okés vagy akkor az vagy. Ha nekik nem hiszel, idegeneknek sem fogsz.

2011. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Fogynod kellene 3-5 kilót, kezdj el futni a szabadba. Nagyon jó alakot csinál!

Majd idővel kialakulsz és megelégszel az adottságaiddal.

Amúgy a pasik nem néznek ám meg minden nőt :)Bár a tiniket általában igen.

Gondolom te is szeretnél pár centivel magasabb lenni, ugye?

2011. szept. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi, lehet benne valami.

Nem, magasabb nem, csak vékonyabb, 48 kg a célsúly, csak elég nehezen megy :/

2011. szept. 7. 12:44
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fuss mindennap este kicsit.
2011. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Egyedül nem merek... :/
2011. szept. 7. 12:54
 6/16 Gondola válasza:
69%
A 162 centihez pont jó az 55 kg.Azt meg nem tudom,egy kicsi mell hogy lehet csúnya hisz nagy előnye hogy nem fog lógni soha.A másik,hogy ez ad egy állandó kislányos külsőt,amit néhány férfi igencsak szeret,akárki akármit is mond.Fogadd el magad és kész.Nem vagy túlsúlyos az tuti száz százalék,de ha mégsem érzed jól magad,nyugodtan elmehetsz aerobikozni például,nem fog senki kinevetni,hidd el.Olyan úgysem lehet senki,mint az agyon photoshoppozott sztárok,mert ők sem olyanok a valóságban.
2011. szept. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem külsődben, hanem a kicsi buksidban van a hiba. Amíg a fejedben nem raksz rendet, addig hiába is néznél ki úgy, mint a világ legszebb nője, akkor sem fogsz magadnak tetszeni.
2011. szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérd meg egy barátnődet. Vagy menj el aerobicra, zumbára. Ha oda sem mersz egyedül, kérd meg egy barátnődet.
2011. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is. Szerintem rakj föl magadról egy képet, hogy eldöntsük, hogy most hülye vagy:), vagy lehet változtatnod kéne. Mert kép nélkül elég nehéz megmondani, hogy akkor min is változtass.


Szóval, képet.

2011. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben gyakorlatilag leírtad, hogy mindenkinek tetszel meg mindenki szépnek is csinosnak tart. Innentől nem értem a kérdést...OLvass vissza, hány kérdés van ilyen a korodbeli lányoktól:

barátnőim szerint szép vagyok és a pasiknak is nagyon bejövök, és mindenki azt mondja csinos vagyok, de jaj nekem olyan önbizi hiányom van, most mit csináljak?


Komolyan nem értem hogyha olyanoknak nem hiszel akik láttak élőben, hogy hihetnél olyanoknak akik sosem láttak?

2011. szept. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!