Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek tökéletes lábaim?

Hogy lehetnek tökéletes lábaim?

Figyelt kérdés
2008. júl. 1. 21:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Írd le pontosan, hogy szerinted milyen a tökéletes láb.
2008. júl. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


ok, tudom, hogy photoshoppal, de h legalább közel kerüljön hozzá:D

2008. júl. 2. 07:00
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
de ezek nem tökéletes lábak, hanem soványak. a marykate-es kifejezetten gusztustalan. az ilyen lábat aerob edzéssel tudod leginkább megközelíteni. megjegyzem, ha alapból vaskosabb, baromi nehéz lesz (csontrakétának kell lenni hozzá).
2008. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

...amit a természet nem adott meg, azt a magas sarkú cipő még pótolhatja.

Amúgy ne nagyon csinálj erősítő gyakorlatokat, mert attól csak vastagodik a lábad, és azt már nehéz korrigálni. Inkább diéta, aerob mozgás. Ha vastag a combod, akkor esténként masszírozd valamilyen alakformáló testápolókrémmel, attól is formásabb lesz.

De alapjában alkati adottság, szóval csodát ne várj..

sok sikert!

2008. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Ha alapjában vastagabb csontozatú vagy akkor ilyen lábaid sosem lesznek. Bár szerintem nem is szépek ezek a gebe csirkelábak:D
2008. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
74%
Formás lábakra gondolsz szerintem.Sok sportolás.Egézséges ételek.Kevesebb zsír mert az hízlal minden hol!Aerobik,mindenféle sportolás,talán még egykis láb masszás is!És testápoló amitöl szebbek lesznek
2008. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én voltam aki megkérdezte, hogy szerinted milyen a tökéletes láb. Nahát, ha olyan pipaszár lábakat akarsz, mint a képeken, ahhoz már koplalás szükséges. Mellette aerob edzést kell végezned, nagyon sokat, és semmi izomerősítő gyakorlat. Egyébként akinek ilyen vékonyak a lábai, az már olyan sovány, hogy kilátszik a medencecsontja, ami már nagyon nem szép. Szerintem a tökéletes láb valahogy így néz ki: [link] De ez csak az én véleményem.
2008. júl. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10%
jesszus mária
2008. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok, és nekem az a sok pipaszár láb egyáltalán nem tetszik.

A formás lábakhoz izmok is kellenek.


Nekem az etalon Jamie Eason

[link]

Még nem volt olyan férfi ismerősöm, akinek nem tetszett.


Ehhez sportolni kell. És persze diétázni.

2008. júl. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ilyet nem akarok:D
2008. júl. 5. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!