Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért csak a szépeknek tökélet...

Miért csak a szépeknek tökéletes az életük?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy csak a szépeknek van tökéletes életük. Van az osztályból egy lány. Minden fiunak tetszik Kb. 2 éve jár be faluból városra sulizni, és az elején csak az ottani falusi barátai voltak. Be került városba, és egy csomó fiu belezúgott, nagyobb osztályokból egy csomó jó pasi a haverja lett. Hülyéskednek meg minden.

Mikor az elején hozzánk került facebook-on, 8 lájk volt a képeinél. Most meg annyi haverja van, hogy legkevesebb 50-en lájkolják a képeit. Én, a városba laktam egész életembe, de nincs sok barátom. És még az osztályban elég sok így van. Hogy csinálja ezt? Szerintetek az számít, hogy az a lány nagyon szép? Azért akar minden fiú vele járni? Vagy csak velem, és más lánnyal van baj?


2011. okt. 16. 19:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nyilván mivel szép(és ezt tudja magáról),van önbizalma,kisugárzása és így szívesen vannak vele:)
2011. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Először is: Senkinek sem tökéletes az élete.

És elősnek mindenki a csomagolást látja, mindenki nyíltan vagy titkon vonzódik a szép dolgokhoz, mellé ahogy első írja ha sok pozitív visszajelzés érte valószínűleg olyan is a kisugárzása, önbizalma.

2011. okt. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem igaz.! Én is szép lány vagyok, sokan mondták is, és sok előnyöm is származott belőle. De ettől függetlenül egyáltalán nincs jó életem...
2011. okt. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Én állítólag szép vagyok de elég sz@r életem van, remélem lesz jobb is :/
2011. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Ez hulyeseg. nem láttál még kevésbé szép lányt csodálatos férjjel, gyönyöru gyerekekkel, sok pénzzel és jo munkával? mert én lattam. Es nem láttál meg szep nöt magányosan, elkenödve, magába fordulva?

en is szep vagyok allitolag, meg azt mondjak hogy van bennem valami ami megfogja a ferfiakat. ezt tapasztalom is, de ez csak a kulsö. valojaban nagyon boldogtalan vagyok es nem tudom mikor lesz jobb de remelem valamikor eljön az az idö is.

2011. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

> Miért csak a szépeknek tökéletes az életük?

Nyugi, nekik sem tökéletes.

2011. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos gyakran a szépek élete sem tökéletes...

1. Sok a rajongója - nyilván sok a irigye is

2. Sok a barátja - nagyon meg kell nézni, ki a barát és ki a talpnyaló

Nehéz élete van annak, aki szép, hidd el. Lehet, hogy kívülről tökéletesnek tűnik, de sokba kerül neki fenntartani ezt az imidzset.

Személyes véleményem: ha választhatnék, akarjon velem járni egy srác, aki érdekel nem kell sok rajongó. Legyen 3 barátom, ne 30, de azokra lehessen számítani.

17/L

2011. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

"állítólag szép vagyok"-fiatalon nem nehéz. Elég egy vékony alak, egy ápolt kinézet, egy helyeske arc (20 alatt elég sok lánynak van kislányosabb arca) és máris mondhatni egy lányra, hogy egész szép. Plusz úgymond ez a divat, hogy mindenki a másik képe alá beírogatja, hogy jaj de szép vagy..

Tényleg annyi elég, hogy az ember ad a külsejére, sport, mozgás, megtalálja a maga stílusát, van egyénisége és ezt meg is tudja mutatni. Egyébként egy magabiztos ember, nem abból táplálkozik, hogy a barátnői meg pár fiú ismerőse azt mondja rá, hogy szép.

2011. okt. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én már jóval 20 felett járok de nem nézek ki annyinak.

Tulajdonképpen egy munka kellene és akkor minden oké lenne, csak hát a meló a pénz alapja, a pénz pedig sajnos szinte mindené :(

Lehet a pénz nem boldogít, de nem eszem meg boldogan az üres kenyeret.

2011. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

23 éves vagyok, és ami a külsőt illeti átlagos kinézetű lány. 162 magas/51 kg. Hosszú barna haj. Néha gondjaim vannak a pattanásokkal. Elkelne egy fogszabályzó is. Sminkelni nem szoktam, csak néha. Púderozok, de csak amikor már olyan a helyzet hogy muszáj. Divatossabb, és egyben kényelmes cuccokban járok. Mindig belekombinálok valami eredetit. Hogy ne legyek mint akit stancoltak. Szüleimmel élek még. Munkahelyemen százalákra dolgozom. Ami azt jelenti, sose tudom, mekkora lesz a fizum. Néha nagyon kicsi, alig húzom ki hónap végéig, pedig azt hiszem elég jól bánok a pénzzel, igaz tudnék talán jobban is. 3 éve vagyok itt. Fiúm jelenleg nincs, udvaló az akad olykor. Vannak barátaim, nem sok, de akik vannak, azok igaz barátok. Szeretek koncertekre járni, barátaimmal lógni. Van egy cicám, és most lesz egy kutyusom. Meg egy akváriumom is van. Szeretem az állatokat. Most egy dobszerkóra gyűjtök. Már van spórolt pénzem, tök izgi, már várom, hogy összejöjjön.

Olyan jót ettem vacsira-nutellás kenyeret.

Azt hiszem, teljesen elégedett vagyok az életemmel. Ha nem is mindig minden "tökéletes". :)

2011. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!