Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék tökéletes?

Hogy lehetnék tökéletes?

Figyelt kérdés

162 centi vagyok és 55 kg, állítólag jó az alakom de szerintem szimplán udvariasak, és egy bálna vagyok. Szőke hajam van és kék szemem, a körmeim eredetiek és hosszabbak mint egy mű, állítólag a mosolyom is szép, mégis egy rohadt semminek érzem magam, és annyira nincs önbizalmam, hogy sportolni se merek elmenni (pedig nagyon is rámférne!), mert tuti hogy kiröhögnének. Nőiesen öltözködöm, mindig jó az illatom, de mégis úgy érzem, hogy senki az ég világon nem szeret, mert nem vagyok elég jó. Oké, a pasiknak sokszor tetszem, de az marhára nem számottevő, mert nekik tetszik mindenki, akinek lyuk van a lába között. Kicsi és csúnya a mellem, narancsbőrös a lábam, vastag a karom, ronda nagy állam van, undorító hegek vannak rajtam, ááá...

Mit csináljak még, hogy jó legyek, megőrülök?!

Most megyek új suliba és tuti, hogy mindenki utálni fog...


2011. szept. 7. 12:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

12:39-es vagyok. Na, nem este kell futni, délután:) olyan 5-7 óra körül!

Én 165 cm és 53 kg vagyok én is kb. 50 kg szeretnék lenni, de mindig többet eszem és nem sportolok ezért van rajtam a plusz ami sajnos háj, de azért annyira nem vészes.

A mellről... neked kicsi? Azzal semmi baj. Sőt kényelmes és karcsúsít is. Nekem nagyok legalábbis én úgy gondolom, 88cm a mellbőségem és utálom. Kisebb ciciknek jobban örülnék. Ettől olyan kövérnek töltött galambnak érzem magamat. Persze ha fogyok, akkor fogyok mellből is picit és ez jó.

2011. szept. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
először is rossz maga kérdés. lehetetlenséget kérdeztél. Tökéletes nem lehetsz. Jobban viszont érezheted magad a bőrödben. Először a sajnálkozás és a sajnáltatás helyett határozd el magad!
2011. szept. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A fejedben van a hiba, nem a külsődben. Akármennyit fogsz változni jó irányba külsőleg, mindig azt fogod érezni amit most, ha ezen a gondolkodásmódon nem változtatsz...
2011. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:37


Nekem is kb ennyi a mellbőségem, és kifejezetten kicsinek találom... Most járok futni, de alig mertem elkezdeni, mert félek, hogy még kisebb lesz a mellem... Bár önmagában a centi nem jelent annyit, lehet, hogy neked tényleg nagyobb a melled, mint az enyém.

2011. szept. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam fárasztani magamat azzal, hogy udvariasságból bókolok az embereknek, mert már mért tenném? Boldoggá tenni a kis lelküket, mert az engem annyira izgat?

Hidd el, ha az emberek megdicsérnek, hogy szép vagy, csinos vagy, az esetek nyolcvan százalékában komolyan is gondolják, különben meg se szólalnának ebben az ügyben.


Azt meg verd ki a fejedből, hogy "én csak 48 kilóval vagyok jó". Ez baromság. Már mínusz hárommal is jól éreznéd magad, de sportolj inkább, mint ebben a korban fogyózz. Amúgy az 55 kg egyáltalán nem sok a magasságodhoz, csak komplexusaid vannak valszeg...


Jól jön ilyenkor egy háziállat az embernek, aki mindig, minden körülmények között, a külsőtől függetlenül szeretni fog. Az tud adni az önbizalomnak.

2011. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
NINCS TÖKÉLETES EMBER!!
2011. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!