Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 152 cm ''magas'' vagyok 19...

152 cm ''magas'' vagyok 19 évesen. (lány vagyok) Nagyon gáz? Olyan szarul érzem magam mikor a 12 éves kis csaj 2 fejjel nagyobb nálam és a 9 éves is majdnem akkora mint én.

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 09:37
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
6%
Elég undorító, hogy úgy nézhetsz ki mint egy óvodás ilyen magassággal. (még ha az arcod nem is gyerekes) Még 4 éved van megnőni, drukkolok, mert ez így elég rossz lehet. Legalább 160-ra jó lenne ha megnőnél, kis esélye van még rá.
2011. szept. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó: mi ebben az undorító??
2011. szept. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
38%

12:33 Te vagy az undorító hogy ilyeneket írsz!

Biztos nagyon aranyos vagy, megölelnélek :D

2011. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem borzasztó lehet ilyen alacsonynak lenni! És ugyanígy nagyon magasnak lenni!


De szerintem az átlagnál alacsonyabbnak sokkal rosszabb lenni!

163 cm a magyar női átlag magasság. Ez felett 164-172 cm-ig tökéletes női magasságról beszélünk. Ugyanis egy ilyen nőnek már arányosabbak a végtagjai, bármilyen ruhát felhúzhat általában jól áll nekik.


Túl magas nőnek kb. 175 cm felett csak akkor jó lenni, ha modell alkat vagy. Na, az gyönyörűűűű :)


Az alacsonyabb lányok (145-160cm) nem szebbek, csak cukibbak, sokszor fiatalabbnak néznek ki amennyik, de nem hosszúak a végtagjaik, sok ruhát nem tudnak felvenni mert nem áll jól nekik.


Úgyhogy kérdező, én megértem a problémádat!


Én 167cm vagyok, ez pont jó magasság, mert laposban sem vagyok törpe, és magassarkúban is pont jó (173-175cm).


De ennek ellenére sok olyan nőt látok, akik felém tornyosulnak... :D


29N

2011. szept. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ne érezd magad rosszul a magasságod miatt:) Pl Eva Longoria is úgy tudom 155 cm körül van és mégis ő a világ egyik legszebb nője... és amúgy egy jó kis magassarkú csodákra képes:D
2011. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
170 cm vagyok, de én is alacsonynak érzem magam.=/ Próbáld ki a platformos magassarkút, az többet magasít mint a sima magassarkú.
2011. szept. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
Shakira 156 cm és Eva Longoria 157 cm de egyik sem elégedett a magasságával. Sőt Shakiráról olyan cikket olvastam hogy a magassága miatt volt nulla önértékelése. Szóval ez nem olyan jó dolog!
2011. szept. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
82%
Hát okéé h nem olyan jó dolog.. de ez nem olyan dolog, minthogyha vki a testsúlyával, a hajhosszával vagy ilyesmivel nem elégedett, mert azokon lehet változtatni, de a magasságon nem... Szval szerintem meg kell tanulni elfogadni magát az embernek olyannak mint amilyen és abból kihozni a legtöbbet... Még minidg azt mondom h a magassarkú a barátunk:D Egyébként én 173 cm vagyok, ha felveszek egy csini cipőt 180 fölött vagyok jóval, de a nálam 15 cm-rel alacsonyabb barátnőmnek olyan stílusa, kisugárzása és beszélőkéje van, h ha társaságban vagyunk, simán lepipál engem:D
2011. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
61%

Minek ennyit morfondírozni a magasságon? Ezen úgy sem változtathatsz. Nekem sosem volt bajom a 160 centimmel, így is mindig tetszettem valakinek. Sőt a párom kitartása, hogy az övé lehessek, felér egy romantikus regénnyel.

Te sem vagy sokkal alacsonyabb nálam. Találd meg azt ami különleges, szép rajtad és arra koncentrálj inkább.

2011. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim válasza:
32%
Szerintem inkább az az undorító hogy ilyen csökött agyú emberek élnek míg a világon minden 5 percben éhen hal egy gyerek. Vedd tudomásul hogy a világ legszebb női között számtalan az alacsony. Egy nőnek nem kell langalétának lennie. Ne törődj ilyen baromságokkal.
2011. okt. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!