Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A villamoson letapiztak és...

A villamoson letapiztak és még le is szóltak, elvették az önbizalmam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma hazafelé mentem, felszáltam a villamosra, nagyon nagy tömeg volt. Beljebb akartam menni, mert középen meg volt sok hely, illetve azért is mert 2 c*gány ült fél méterre tőlem. Szóval elindultam, és elkellett mennem elöttük, mire az egyik teljesen letapizott, fogdosta a fenekemet. Ha ez még nem lett volna elég, a másik erre megszólalt, (hangosan) hogy de dehát azon mit fogtál meg??Nincs is ott semmi..hahahaa..

Vékony testalkatú vagyok, szerintem erre érthette. Tudom, hogy nem kéne foglalkoznom vele, de annyira rosszul esett, teljesen elment az önbizalmam. Amugy nem miniszoknya vagy egyéb ilyen sokat mutató ruha volt rajtam,hanem egy hosszu farmer, illetve egy sima, buggyos ujju poló:

[link]


Ilyen, csak rövid ujjú. Szóval semmi dekoltázs vagy egyéb.

Lányok, veletek előfordult valami hasonló?


2011. aug. 21. 19:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Szia. Hány éves vagy, hogy ez elveszi az önbizalmad? Ne foglalkozz velük. Én például szeretem a vékonyabb csajokat, ők pedig primitív népség.
2011. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy.:) 18 éves vagyok..
2011. aug. 21. 19:23
 3/21 anonim válasza:
95%
Nah cigányokkal szavára nehogy hallgas...., nehogy már el vegye az önbizalmad 2 senkiházi, akiknek mellesleg izlésük sincs. Szerintem ez csak jót jelent hogy nem tetszel a cigányoknak, mert ami nekik tetszik az általában értéktelen dolog.
2011. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Felesleges ilyen tahókkal foglalkoznod,azt sem érdemelte volna meg,hogy rád nézhessen ilyen förtelmes viselkedés után!!!!Mit is tudhat egy c. arról milyen egy szép lány!nevetséges,és gusztustalan!!Szerintem próbáld meg elfelejteni a történteket,ne emészd magad rajta!!

egyszer vonaton ültem,leült mellém egy kb. 50es öreg hapsi és amikor felállt megfogta a térdemet...azt hittem visszakézből leütöm,de volt annyi eszem(meg talán méltóságom)hogy inkább hagyom a francba...max. jó hangosan be kellett volna szólnom neki,hogy mindenki hallja,de van amikor ez sem tanácsos....

szóval azt mondom ezekkel a gusztustalan emberekkel(?) nem kell foglalkozni,csak azért élnek,hogy elvegyék az ember kedvét.:(

2011. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
az előttem szólónak is igaza van!!!!!:)
2011. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
Nézd, nem ismernek, legalább őszinték voltak :(
2011. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, tényleg nagyon aranyosak vagytok:) megpróbálom elfelejten..
2011. aug. 21. 19:30
 8/21 A kérdező kommentje:
elfelejteni.
2011. aug. 21. 19:30
 9/21 anonim ***** válasza:
94%

felejtsd el ezt a sztorit marha gyorsan.

semmi értelme emiatt szomorkodnod.

sose adj ilyen emberek szavára!

L22

2011. aug. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Csak azért az is elég rossz volt, hogy nagyon hangosan mondta, és szinte az egész villamos hallotta. nagyon megalázó volt.
2011. aug. 21. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!