Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok vagy...

Szerintetek szép vagyok vagy csúnya?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 23. 20:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem gondoltok arra hogy hany eves szerintem 13 korul van...annak meg meg nem kell szemceruza nem mondom egy kis alapozo szajfeny nem megy el de szerintem szep vagy...
2011. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
75%
Bájos az arcod, sokkal természetesebb, mint a mai kikent üres fejű mű csajok. Tanulj szépen, legyél okos.
2011. szept. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%

Nekem tisztára tetszel, komolyan. Szép a szemed, a hajad is tetszik. meg olyan kedves, aranyos lánynak tűnsz, az arcod is aranyos. Tök adnék egy puszit :$

Nem tudom, a többiek miért szólnak le.

Mondjuk élőben lehet, hogy más vagy, mint ahogy a képről sejteni. Ha komolyan érdekel mások véleménye, tehetnél fel több képet, más szemszögből esetleg.

A hajad lehet, hogy másképp is jó lenne, de így is jó, talán így a legjobb, nekem bejön. Mondjuk a hajad vége kicsit "összevissza" áll, azzal lehetne sztem valamit csinálni, vagy megfésülni, vagy levágni egyforma hosszúra, nem tudom, nem értek az ilyesmihez :D De szívesen összekócolnám, igaz, attól csak rosszabb lenne. :D


egy fiú

2011. szept. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
67%

Valami más haj kéne.Oldalt fufru esetleg, legyen fokozatos és tépett.A hajszined is furcsa , de vmi középszőkét simán eltudnék képzelni rajtad.

Az arcod szép de egy kis sminkell még szebb lehet bár nm fontos mert télleg szép vagy.

Milyen ruhákat hordasz? Sztem a nőiesebb vonal az előnyös neked.


18/L

2011. szept. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%

fodrász!

amúgy semmi gond

2011. szept. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
a hajad festesd be mézszőkére,vagy kamillával szőkíts a hajadon,használj szőke hajra való sampont,és vágass vmi formát a hajadba,mert így olyan semmilyen:/
2011. szept. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nincs itt veled semmi gond :)

Az arcod nekem nagyon tetszik,aranyos vagy.

Egyedül a hajad,az amin változtatni kellene egy kicsit,de amúgy minden oké.

)Szimpatikus vagy :)


Másik képed amúgy nincs?

2011. szept. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Szimpi vagy, egyáltalán nem csúnya.
2011. szept. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 eszti777 ***** válasza:
átlag
2011. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
nekem bejössz.
2011. dec. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!