Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek a szájszáradás...

Mit tegyek a szájszáradás ellen? MEGŐRJÍT :S:S

Figyelt kérdés
Állandóan nagyon száraz a szám, folyamatosan kenem labello-val, és nagyon sokat is iszom mellé. Nem is az a cserepes féle, hanem úgy beszárad, hogy mosolyogni alig tudok tőle, sokszor belül (nem kívül, ahogy másnak) lesz fehéres. Ez annyira elrondítja, mit csináljak vele ? :S:S:s
2011. szept. 27. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha iszol és labellozol, ráadásul belül lesz olyan, akkor én mindenképpen vagy többet innék vagy elmennék eg dokihoz, mert belső dologtól is lehet.
2011. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem normális. Télen, meg amikor fúj a szél, nekem is teljesen száraz, de ha ez állandó, ott valami nincs rendben.
2011. szept. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez a fajta szájszárazság cukorbetegség elsőjele is lehet. nézesdmeg azért.
2011. szept. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is ez van. Véletlen se úgy igyál, hogy vizes legyen, mert attól fog még jobban kiszáradni. Bőrgyógyász írt fel nekem ilyen krémet, attól jobb lett.
2011. szept. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A labellozást hagyd abba! Csak ront a helyzeten! Kend be mézzel inkább!
2011. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet :) Labello helyett mézet rá, legalább 10 percig fent hagyni. De ha ez sem segít, tényleg orvos!
2011. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Labello tilos. Amiatt van.

Vegyél Neutrogena balzsamot, az tényleg hat.

2011. szept. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!