Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele, ha nem...

Mit csináljak vele, ha nem érti? Megőrjít.

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm. Mindketten másik suliba járunk, más órarenddel. Neki vannak 3-4 órái, nekem viszont 7-8. Ezért nem csak az iskola foglal le,hanem az azutáni tanulás is. A párommal heti 3szor tudok találkozni, akkor is csak pár órára este. Van még jó pár dolgom délután a tanuláson kívül, elég fáradt leszek mire haza érek.

Egy lakótelepen lakunk a barátnőmmel. Van, amikor 5 percenként hívogat, hogy én sétáljak már át hozzá, mert ő unatkozik. Hiába mondom, nem érti. Jönnek az állandós értesítések facebookon, ami eléggé kimutatja,hogy sok a szabadideje. Állandóan zaklat,hogy este 9kor menjek át hozzá, mert ő unatkozik, vagy elakarja mesélni a hétvégi bulit... Rendben, ezt meg is értem, de én akkor már nem nagyon szeretnék kimenni,de hiába. Hiába mondom neki, hogy nem érek rá, fáradt vagyok, semmi. Zaklat tovább... Mondom neki,ha már ilyen kevés órája van, jöjjön ki elém. De nem, mert az messze van... -.- El is megy a kedvem tőle, hogy találkozzak vele, sokszor már a telefont se veszem fel. Egy félhónapja, hónapja nem láttam, de ezek miatt nem is hiányzik... Van amikor van időm és kedvem is, és szivem szerint elhívnám jövőhéten találkozni. De ahogy felmegyek msn-re, vagy közösségi oldalra, akkor írja a folyamatos hülyeségeit, és zaklatásait, hogy a kedvem is elmegy tőle... Mert neki sürgősen elkell mesélnie, hogy mennyi vodkát ivott tegnap, vagy hányszor ment el pisilni, vagy mittomén... :\


Mit csináljak vele? Folyamatosan zaklat, és nem hat rá se a szép se a durva szó...


2011. okt. 16. 18:46
 1/2 anonim válasza:
Mondd el neki mégegyszer utoljára, vagy mondjuk írd meg üziben face-en, és ha nem érti, hát töröld a barátaid körül. Azon mindenki úgy kiakad... :) Szóval, nem lesz vele több gond. :)
2011. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha értetlen és a terhedre van, akkor pattintsd le.
2011. okt. 17. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!