Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Rossmannban miért néznek...

A Rossmannban miért néznek így az emberre?

Figyelt kérdés

Ma voltam vásárolni,ezt azt. Aztán a biztonsági őr egyfolytában követett és úgy nézett rám mintha egy lepusztult csöves lennék aki lopni akarna.. Az oké,hogy a biztonsági őr mászkál az üzletben,de hogy valakit feltűnően követ és azt nézi,hogy mikor lop az nekem már sok. Amúgy se szeretem ha néznek,pláne ha feltűnően. Megyek a pénztárhoz,aztán a nő mondja,hogy mennyit kell fizetnem. Mikor kaptam a visszajárot, a 20forintost lejtettem és kicsúszott a számon egy jaj. Erre megkéri a pénztáros nő,hogy mi van?Mondom,semmi.


....


Csak azt nem nézik le aki olyan vékony mint egy faág,20kg smink van rajta és 5méteres körzetben megfulladnak a parfümétől? Nem vagyok igénytelen,de mikor így néznek rám,tökre úgy érzem magam...


Veletek is előfordult már ilyen?


2011. szept. 30. 14:28
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Velem nem sűrűn fordult ez elő,de a mai napom ez kivágta nálam a biztosítékot.. Azért mert megállok valahol és gondolkozok,hogy vegyem meg vagy nem,az nem jelenti azt is,hogy pont lopni akarok..
2011. szept. 30. 14:41
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

nem érdemlik meg hogy ott vásároljak

vásároljunk

2011. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Hát ha ilyen bunkó némelyik biztonsági őr/eladó nem. Csak az a baj,hogy ez máshol is előfordul a mai világban,nem csak a rossmannban..
2011. szept. 30. 14:46
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már én is tapasztaltam, nem is egyszer... barátnőmmel vásárolni mentünk, elfelejtettünk kosarat vinni, amúgy is csak spray-t vett a barátnőm, ahhoz meg minek kosár... oda jön hozzánk a biztonsági őr, amikor ott nézelődünk, és mondja, hogy kosarat hozzunk... máskor meg ott nézem a sminkes cuccokat, 5 méterre van tőle a biztonsági őr, majd 4,3,2,1 méterre... na, mondom jól van, elmentem hajfestékeket nézni, ott is ugyan ez. Pontosan ezért csak akkor megyek, ha valami nagyon szükséges dolog kell, mert amúgy többet be nem teszem a lábam.
2011. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

Velem is multkor ugyan ez volt a rossmannban... én fogtam magam, oda mentem a biztonsági őrhöz és udvariasan megkértem, hogy hagyja abba a bámulást, mert így nem lehet nyugodtan vásárolni, finoman közöltem is, hogy belőlem is van a fizetése. Mire fennkölten válaszolta, hogy neki ez a feladata, ezt kell csinálnia. Én fogtam a kosaram ami félig volt megpakolva tusfürdővel és minden egyéb jóval, leb*sztam a földre és közöltem, hogy rendben, akkor többet nem vásárolok itt:) majd szépen kisétáltam...

Gondolhatod milyen arckifejezéssel nézett rám... pöffeszkedő marhák..

Ha valakinek nincs arannyal kihímezve a ruhája már utolsó tolvajnak kell nézni....


20N

2011. szept. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Nem csodálom..:S
2011. szept. 30. 14:50
 17/42 anonim ***** válasza:
71%

14:38-as vagyok.


Amúgy nem mellesleg, mióta egyszerre kell koncentrálnom a babakocsi irányítására, a lányomra és arra, hogy bevásároljak, még inkább nem veszek kosarat!

Ami viszont vicces, hogy mióta babakocsival közlekedek azóta sehol nem szólnak vagy követnek ...

2011. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Hát én már nem tudom,de ez engem akkor is kiakaszt. Azért a bámulást lehetne szolidabban is végezni..
2011. szept. 30. 15:04
 19/42 anonim ***** válasza:

Jót nevettem a kommenteken. :D Jön az én sztorim:

2 barátnőmmel vásároltunk, és az egyik a szájához vette a rúzst (de nem érintette hozzá.!) hogy megnézze, hogy hogy áll a színe. Erre oda jött egy kövér csaj aki már vagy félórája azzal szórakozott, h minket bámult, és követett, és beszólt:"A rúzsnak a színét Legfeljebb csak úgy nézhetnéd meg, hogy az ujjadra kensz egy kicsit, és úgy a szádra. De mivel nem szeretnénk, hogy fogyaszd a legjobb termékeinket, ez szigorúan tilos. Azonnal tedd le.! Én voltam az hármunk közül aki nem annyira nézegette a sminkeket, hanem várt a másik kettőre. Engem is zavart legjobban az őr, mert én nem csináltam semmit, de engem nagyon bámult. Aztán odaléptem, azt szépen tisztelettudóan elküldtem melegebbre, és közöltem vele, hogy hagyjon minket békén, és ne b*ziskodjon velünk tovább. Erre besértődött, és elment egy percre, de aztán visszajött és tovább bámult...mély levegőt vettem, és lassan a lépteimet elkezdtem a nő felé irányítani...erre ő olyan képet vágott :DDD Aztán mihamarabb menekültünk. De az a furcsa, hogy ez nem is pesten volt, hanem győrben...-.- Mindenhol ilyen faszok, hozzá kell szokni, vagy igen valaki írta, hogy panaszt kell beadni. az lesz, mert elegem van. :)

2011. szept. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
angliaban elek es itt meg csak olyan riaszto sincs ha kimesz a nagy aruhazakbol mert ninsc ra szukseg senki nem lop... nincs elado gepnek fizetsz es a tobbi es a tobbi undorioto ami otthon mukodik ezert is jottem el olyan hamar ahogy csak lehetett
2011. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!