Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Rossmannban miért néznek...

A Rossmannban miért néznek így az emberre?

Figyelt kérdés

Ma voltam vásárolni,ezt azt. Aztán a biztonsági őr egyfolytában követett és úgy nézett rám mintha egy lepusztult csöves lennék aki lopni akarna.. Az oké,hogy a biztonsági őr mászkál az üzletben,de hogy valakit feltűnően követ és azt nézi,hogy mikor lop az nekem már sok. Amúgy se szeretem ha néznek,pláne ha feltűnően. Megyek a pénztárhoz,aztán a nő mondja,hogy mennyit kell fizetnem. Mikor kaptam a visszajárot, a 20forintost lejtettem és kicsúszott a számon egy jaj. Erre megkéri a pénztáros nő,hogy mi van?Mondom,semmi.


....


Csak azt nem nézik le aki olyan vékony mint egy faág,20kg smink van rajta és 5méteres körzetben megfulladnak a parfümétől? Nem vagyok igénytelen,de mikor így néznek rám,tökre úgy érzem magam...


Veletek is előfordult már ilyen?


2011. szept. 30. 14:28
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
A rossmannan nálunk is egy akkor tahó a biztonsági őr... Meg a müllerbe akárhányszor bemegyek, ugyan az az eladó koslat utánam, 20-szor megkérdezi hogy mit akarok (mármint nem azt, hogy mit szeretnék venni, hanem hogy mit keresek itt). Én megértem, hogy a magamfajta tizenévesek között vannak, akik lopnak, de ez mégiscsak felháborító! 15/L
2011. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Most mondok valamit: sokszor pont azok lopnak, akik olyan vékonyak, mint egy faág, 20kg smink van rajtuk és 5méteres körzetben megfulladnak a parfümétől... Tapasztalat!
2011. szept. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Ez igaz.
2011. szept. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Jó hát én nem ilyen vagyok..
2011. szept. 30. 15:41
 25/42 anonim ***** válasza:
Nem rád értettem! De kereskedelemben dolgozom én is. Ott aztán van minden... El sem hiszed, milyen kipöccent, dagadt péztércájú nők "felejtenek el" fizetni.
2011. szept. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
:/
2011. szept. 30. 15:48
 27/42 anonim ***** válasza:
15:44 kérlek mesélj el egy sztorit. :)
2011. szept. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Egyszer egy nő (nem nézett ki rászorulónak :/) bejött a butikba. Nem nagy a bolt, így a váltásomban egyedül vagyok. Láttam, hogy bejött, de nem kért kiszolgálást, nézelődött. Én meg közben segítettem egy asszonynak a gyerekcuccok közt megfelelő méretet találni. Addig ez a másik fogott egy 4.500 Ft-os pulcsit, válfástul begyömöszölte a táskájába és kiment. Nem tűnt fel azonnal, hanem aztán keresem én a pulcsit, pár perce még kettő volt, mostmár csak egy... Tiszta ideg lettem...
2011. szept. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Hát én ma voltam a dmben, ott nézelődtünk a barátnőmmel, az meg 2 lépésre tőlünk bámult ránk... Néztem a leértékelt lakkokat, merthogy bevolt száradva így kinyitottam megnézni hogy tényleg bevan-e. Erre odajön a nő hozzám hogy mit nyitogatom ki. Basszus, had ne kelljen már beszáradt körömlakkot vennem.
2011. szept. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Velem dm-ben esett meg, h tél volt, tele voltam pakolva nagykabáttal, táskával és laptoptáskával, plusz még a kosár. Ezt mind szépen letettem a földre (kivéve a kabátom xD), h tudjak válogatni, közben meg vagy 5x ki kellett fújni az orrom, mert kicsit meg voltam fázva :D És nyilván a zsepikért a táskában kellett kutatnom. Illetve nem tudtam dönteni, úgyhogy hosszú percekig ácsorogtam a polc előtt, a termékeket nézegetve, természetesen a biztonsági őr végig árgus szemekkel bámult :D Nem lepődtem meg rajta, h nyilván gyanúsnak lettem minősítve, de nem is érdekelt különösebben, volt nagyobb bajom is akkor, csak úgy megjegyeztem az esetet :D
2011. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!