Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Rossmannban miért néznek...

A Rossmannban miért néznek így az emberre?

Figyelt kérdés

Ma voltam vásárolni,ezt azt. Aztán a biztonsági őr egyfolytában követett és úgy nézett rám mintha egy lepusztult csöves lennék aki lopni akarna.. Az oké,hogy a biztonsági őr mászkál az üzletben,de hogy valakit feltűnően követ és azt nézi,hogy mikor lop az nekem már sok. Amúgy se szeretem ha néznek,pláne ha feltűnően. Megyek a pénztárhoz,aztán a nő mondja,hogy mennyit kell fizetnem. Mikor kaptam a visszajárot, a 20forintost lejtettem és kicsúszott a számon egy jaj. Erre megkéri a pénztáros nő,hogy mi van?Mondom,semmi.


....


Csak azt nem nézik le aki olyan vékony mint egy faág,20kg smink van rajta és 5méteres körzetben megfulladnak a parfümétől? Nem vagyok igénytelen,de mikor így néznek rám,tökre úgy érzem magam...


Veletek is előfordult már ilyen?


2011. szept. 30. 14:28
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Én bementem nézegetni a dabasi Rossmannba az egyik osztálytársammal, aki szemhéjpúdert vett. Én nyugodtam nézegettem a rúzsokat, lecsavartam a szempillaspirált, hogy milyen keféje, egy rossz szót nem szóltak.xd
2013. júl. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Nálunk a rossmannban csak néha mennek az ember után, a dm elköltözött egy új helyre ahol már imádok vásárolni, mert a biztonsági őrök kedvesek és nem követik minden lépésedet viszont a régi helyén szörnyű volt. Nem tudom, hogy leváltották-e az embereket, de az új helyen tényleg mindenki kedves, aranyos, segítőkész és nem másznak a nyakadba


Egyébként szerintem az ilyen boltokban 99%-ban olyan embereket vesznek fel akik bunkók és tesztelik őket hogy mennyire tudnak másoknak az aurájába mászni

2014. aug. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!