Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Rossmannban miért néznek...

A Rossmannban miért néznek így az emberre?

Figyelt kérdés

Ma voltam vásárolni,ezt azt. Aztán a biztonsági őr egyfolytában követett és úgy nézett rám mintha egy lepusztult csöves lennék aki lopni akarna.. Az oké,hogy a biztonsági őr mászkál az üzletben,de hogy valakit feltűnően követ és azt nézi,hogy mikor lop az nekem már sok. Amúgy se szeretem ha néznek,pláne ha feltűnően. Megyek a pénztárhoz,aztán a nő mondja,hogy mennyit kell fizetnem. Mikor kaptam a visszajárot, a 20forintost lejtettem és kicsúszott a számon egy jaj. Erre megkéri a pénztáros nő,hogy mi van?Mondom,semmi.


....


Csak azt nem nézik le aki olyan vékony mint egy faág,20kg smink van rajta és 5méteres körzetben megfulladnak a parfümétől? Nem vagyok igénytelen,de mikor így néznek rám,tökre úgy érzem magam...


Veletek is előfordult már ilyen?


2011. szept. 30. 14:28
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:
engem is borzasztoan zavar, amikor követ vagy épp bámul a biztonsági őr, ami nagyon gyakori (szerintem nem nézek ki tolvajnak!!!), egyszerűen nem lehet úgy normalisan vásárolni! többször előfordult már,hogy annyira idegesített a helyzet, hogy inkább kimentem a boltból vásárlás nélkül :-(
2011. szept. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg bunkók tudnak lenni a Rossmannban!

1. Egyszer még tavaly tavasszal, mikor még a Maybelline Falsies újdonság volt, akkor nem volt kirakva az ára, csak a Colossalokhoz, meg a többihez ki volt biggyesztve kézírással, hogy Maybelline spirálok 1499.-

Én meg megörültem neki, és beraktam a kosaramba. A pénztárnál kiderült, hogy több száz forinttal drágább, drágább mint máshol.

Én meg illedelmesen azt mondtam, hogy akkor köszönöm szépen, nem kérem. A pénztáros rám ripakodott, hogy most meg mé' nem???? Köpni nyelni nem tudtam. Odahívatta a vezetőt, aki nagy duzzogva oda tolta a seggét, és a szemüvege mögül vágta a pofákat. Közben a pénztáros lány nyávogott nekem, hogy őt ezért most hogy lefogják b.szni... Én meg megkérdeztem, hogy de hát miért? Nem tudta megmondani. A vezető megkérdezte, hogy mi a baj, a pénztáros lány meg duzzogva mondta, hogy nem kell neki a spirál....! A vezető meg rám sem nézett, csak a monitort figyelte, és közben cinikusan kérdezte, hogy mééé'???

Negyed órát kellett c.góskodni, csak mert nem kértem egy szempillaspirált, aminek több volt az ára, mint kéne.


2. Vettem egy szőke hajfestéket anyunak, de azt mondta hogy neki mégsem tetszik. Másnap visszamentem a blokkal együtt. A hajfesték papírdoboza még csak ki sem volt nyitva, de nekik még az sem tetszett.

Szóltam az eladónak, hogy kicserélném egy másik árnyalatra, erreföl fintorgott egyet, elfordult, és a kolléganőjének kiabált, hogy Beááááááá, gyere!

Az illető Beáááá, meg kiordított, hogy miva'?

A másik eladó mondta neki flegmán, hogy Nemtom'! Mikor Beááá megjelent, eleresztett egy beszólást, hogy neki k.rvára elege van már a mai napból.

Kicserélték az árut, de végig hideg volt a levegő, és leprásként néztek rám.

Elmondtam a Beáááá-nak, hogy csere lenn

2011. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Bocs, az utolsó mondat nem kéne! :)
2011. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 Ram-Ram válasza:

A rossmannban engem is bámul a biztonsági őr

de a multkor néztem a cuccot és rám szólt a csaj h "ne nyitogassa ki a termékeket" rakjanak ki tester-t különben is ha nem nézhetem meg ak h vegyem meg

ennyi!

2011. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
DM-ben is nagyon bunkóak... Bemegyek, és ugye a hajfestékeket néhányan sokáig nézegetik, míg egy jót meg tudnak szerezni. Velem is ez volt, és még volt képe odajönni, hogy nyissam ki a táskámat(ami nem is volt nálam), aztán meg hogy mutassam meg a zsebeimet(üresek voltak, épphogy kulcs, meg pénz elfért benne), majd duzzogva tovaszállt. Amikor kiválaszottam, röpültem is tovább a hajápolási cuccokhoz, aztán láttam, hogy úgy néz rám, mint akit ki akar csinálni, és megint odajött hozzám, hogy nyissam ki a táskámat... Röhögőgörcsöt kaptam, és megmondtam neki, hogy ne rajtam élje ki a bunkóskodási vágyát. Odahívta a főnöküket, hogy én viccelődöm vele, hogy nincs táskám, és hogy üresek a zsebeim, és kb 30 percet veszekedtünk ezen, míg pofátlanul, határozottan oda nem mentem a kasszához, és kifizettem a dolgokat, amiket vettem, és szépen kisuhantam a boltból. Anyumnak röhögve mondtam el, és ő meg padlót fogott attól, mert valamelyik nap vele is eljátszották ezt... :)
2011. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen velünk is volt!

Megnéztünk egy alapozót,erre ránk üvöltött a biztonsági őr hogy "nem kéne a terméket hasznáááni!!!"...ehhh

szóltunk is a pénztárosnak hogy a faszi modorán lenne mit javítani.


Anyumnak meg a barátnőjének meg úgy szóltak be egyszer hogy anyu bnője megkérte hogy hagy nézzen már meg valami bőr pénztárcát.Erre bevágta a biztonsági őr hogy az nem magának való...

Nem tudom pontosan hogy volt de a bizti őr arra célzott hogy azt anyáék úgyse tudnák kifizetni!


Pedig anyukámék is igencsak jól néztek ki,én sem vagyok ágrólszakadt,mégis mindig követnek mintha lopni akarnék,ólálkodnak körülöttem.Volt hogy anyum kerestem a boltba és láttam hogy nagyon fürkész a pasi hogy vajon mit akarok éppen kifigyelni.

Mikor a körömlakkoknál válogatok akkor meg már úgy néznek rám mint egy bűnözőre...

Főleg Rossmannba jellemző...Müllerben még sosem tapasztaltam ilyet<3

2011. szept. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Ilyen alapozós velem is volt. Nézegettem az alapozókat a barátnőmmel, erre ránkordít, hogy azt nem kéne kinyitogatni, és megnézni... Meg hogy a parfümöt nem szabad használni. (Tesztcsíkon akartuk, amit kiraktak.) Azelőtt persze magát fújta be az egyik parfümmel, és nézett ránk fennkölten. Ez rossmannban volt...
2011. okt. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Nálunk se jobb a helyezet, Szerbiában :). Nálunk a DM-ben szoktam hasonlót tapasztalni, de tényleg, majdhogynem már a nyakába ülnek az embernek...
2011. okt. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Az a gáz egyébként hogy a legtöbb ilyen biztonsági őr ha bemennek a szakadt cigányok a boltba le se szarja őket.Gondolom utánuk már nem mer menni, ezért maradunk mi.
2011. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Én még a New Yorkerben figyeltem ezt meg. ugye ott középen van a pénztár, és körbe lehet járni. Na ott akármerre mész, ha 5x kerülöd is meg, megy utánad a biztonsági őr..
2011. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!