Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SEGÍTSETEK! Tényleg igaz lenne?

SEGÍTSETEK! Tényleg igaz lenne?

Figyelt kérdés

mese: van 2 csajszi az osztályból, dagattabak mint én beismerem, de mégis sértegetnek h én milyen dagi vok.....tudom h nem vok nálluk dagattab, de azért rosszul esik mert én is az vagyok :S

szerintetek is????

167 cm vok

kilót légyszi tippeljetek köszii :))


2011. szept. 30. 18:43
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Szerintem 53kiló vagy maximum. Nagyon vékony vagy!Ne hallgass a hülye osztálytársaidra!
2012. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Olyan vékony vagy. Szépek a lábaid és a popód is szép formás. A hasad meg kifejezetten lapos. Ne aggódj, egyáltalán nem vagy dagadt. Viszont nekem eszembe jut, ha ilyeneken gondolkozol már, hogy evészavaraid lehetnek. Amiket magadra mondtál hogy bálna meg ilyesmik. Amúgy meg az alkat nem számít annyira sztem. Inkább az arc meg a személyiség. De ha én azt mondom, hogy az okos lányokat szeretem, akkor senki nem kezd el vadul tanulni
2012. márc. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
elmondanád végre h hány kg vagy valójában?
2012. márc. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

ez amúgy egy szeptemberi kérdés xd

akkor kb. 65 kg voltam :/

2012. márc. 25. 13:42
 35/36 mus musculus ***** válasza:

Nem olvastam végig a válaszokat, de nincs is szükség rá, sejtem a jellegüket.

Kérdező, hányszor pakolod még ki a képed és hány győzködőkampány kell még ahhoz, hogy elhidd, teljesen normális tested van? Ha valóban 167 cm a magasságod, akkor olyan 55 kiló lehetsz hozzá, amiről én még csak álmodni sem merek. Ne sajnáltasd magad, hanem szólj vissza a p*csáknak és lám, orvosolódik a probléma.

2012. márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 mus musculus ***** válasza:
Hűha, én most vagyok annyi, akkor inkább magamnak hozzam azt a stukkert?
2012. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!