Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az orromon lévő...

Mit tehetnék az orromon lévő bőrrel? (Lent)

Figyelt kérdés
Állandóan hámlik, egy héten 2x szoktam radírozni. Zsíros, de hámlik. Csak az orromon. Nem tudok rákenni alapozót, vagy akármit, mert belegyűrődik a bőrbe, és nagyon látszik, hogy kentem oda valamit. Mit tegyek vele? Válaszokat köszönöm!
2011. szept. 30. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen problémám volt, de elkezdtem használni arckrémet és pár nap után meg is szűnt a hámlás.


Egy próbát neked is megér szerintem. Válassz zsíros bőrre valót.

2011. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :) Oké, majd megpróbálok szerezni valamit! :)
2011. szept. 30. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, próbád meg hidratálni.pÁr napon keresztül minden este kend be alaposan.

Ha mégsem múlna el, akkor lehet az van ami nekem, seborrheás a bőröd.Akkor gyógyszertári sima arckrémet vegyél ( olcsó, szín és illatanyagmentes) és simán elmúlik magától.

2011. okt. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Létezik az, hogy csak az orromon vagyok saborrheás? Mert csak ott vannak ilyen gondjaim, pedig nem zsíros. :( Nagyon köszönöm a választ! :))
2011. okt. 2. 03:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom:D Nekem mindig az orromon kezdődik, aztán télen néha a fejbőröm is hámlik.Na az nagyon gáz.Akkor jön a jó öreg kefír barátom és a sima sós vízben elnyúlok ( fejbőrt is érje) és 2 napra rá el is múlik.
2011. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, nektek hiszek :P:D Nagyon köszönöm a válaszod. :)
2011. okt. 12. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!