Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért kedvelik a fiúk anyira...

Miért kedvelik a fiúk anyira ezt a lányt? (lent bőv.

Figyelt kérdés

Hali!

Szóval van egy lány osztálytársam aki nem valami szép... Mármint kiengedett hajjal elmegy de ha összefogja akkor, nagyon csúnya lesz. Na ő nagyon rosszul öltözködik merthogy nemvesz fel színes ruhát csak feketét, vagy szürkét. Meg mindenkit nem vesz figyelembe!! Tehát terjed róla egy csomó pletyka de ő meg lesz.arja sőt! még alá is támasztja őket meg gúnyt űz belőlük.

Az összes csaj utálja őt csak egy barinője van. Meg van még pár akoik kedvelik de ők nincsenek együtt a suliban sem. Na és a fiúk meg tökre odavannak EZZÉRT a lányért.

komolyan! Mindenki tökre bele van zúgva meg be is valják neki. Van egy csomó szép nőies lány, akkor miért őt szeretik?, Meg ő amúgyy is nagyoooon éretlen. Az arca is pufi kislányos meg melle sincs

Ja és hihetettlenül agresszív. Ez az eset a szemem előtt történt:

Egy tök jóképű fiú odaállt az iskola ajtajába, amikor szünet volt. Bohóckodott és kitárta a karját az ajtó két szélére úgyhogy mindenkinek át kellett bújnia a karja alatt. De jött ez a láy akiről beszéltem és megállt a fiú előtt. először szúrósan nézett rá de mivel a fiú nem csinált semmit azért megpróbálta leszedni a kezét az ajtó oldaláról. Amikor a fiú csak mosolygott a lány megfogta és beleharapott a srác karjába!!!4!!

De a srác nem akadt ki hanem nevetett és elengedte a lányt és ez semmi, mert azóta aranyos kiskutyának hívja és mindig megsimogtja a csaj fejét. A lány nem mosolyog vissza rá csak néz szúrósan gonoszan de a fiú azért is kedveskedik.

miért???? Kérdem én miért?? De most komolyan, ti értitek ezt? Egy olyan lányt szeretnek aki élni sem tud. A sulibulikba sohasem jön el mert ő utálja a disco zenét. Akkor mégis mit hallgassunk? ő ilyen ősrégi zenét hllgat mint a nagyapám... élni sem tud! Egy ilyen lány mit akar.

Egyszer mondtam is neki hogy, öltözhetne divatosabban, mire kiröhögött! És aztmonda hogy, én egy kis klón vagyok de ő meg a dart véder és nem hasonlít senkire sem míg belőlem rengeteg van. aztán elkezdte dúdolni a csillagok hábórúja zenéjét és otthagyott! Tisztára mérges lettem. Sztem lezb.i mert egy lány nem néz ilyen filmeket nem? meg mi az hogy a legjobb pasikat visszautasítja??

Annyira felhúz az a kis.....

meg be szokott szólni, mert amikor pl. partinapszemüvegben voltunk a barátnőimmel, akkor az informatikán nem értettünk valamit és akkor jelentkeztem de a tanárnő nem vett észre és mielőtt, szólhattam volna a lány minden nélkül.: Elnézést tanárnő. A partiarcok nem értenek valamit mert ők csak arra használják a számítógépet hogy az inertenen flourt nézzenek.

Én azt hittem hogy kitépem a haját!! hogy lehet ilyen bunkó?? meg amúgy is stréber. Csak ötöse volt hatodikban! Meg most is úgy áll matekversenyekre megy..... Ez a fiúknak nem jön be, akkor mégis méirt vannak oda egy ilyen okostojásért. Én is jól tanulok 3as átlagom van szerintem az tök normális. De a tanárok is imádják.

Olyan mint egy sátán! Télleg a sátánra hasonlít!


Monjátok már el hogy mit esznek ezen a fiúk?? Tavaly is valentinnapra csak ő kapott ajándékokat pedig nálunk nem is szokás!


Bocs ha esetleg van helyesírási hiba csak ideges vagyok!


13L


2011. szept. 30. 21:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
87%

Nem olvastam végig. Szerintem lehet benne olyan is hogy a fiúk jobban el vannak vele mint egy cica babával. Jobban szeretik azt akiért küzdeni kell mint azt akit azonnal megkaphatnak...


17/L

2011. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
100%
Hát így nem tudom, mert szépen leírtad a démoni tulajdonságokat, de ez így kevés. Megtudnád mutatni, hogy kiről is van szó? Amúgy meg ne húzd fel magad, mert annak biztos örül.
2011. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
47%

Ne is próbáld megérteni a fiúkat :D

mindig ez van,nálunk az osztályban az összes fiú egy dagadt,egoista csajért vannak oda,pedig nálunk is vannak csinos lányok,de ez van...

amúgy nagyon aranyosan leírtad :D

2011. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
teszel fel róla képet?
2011. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
66%
A 13 éves kisfiúk még nem igazán ismerik mi az igazi nőiesség:) A tangákat is csak fényképen láttak vagy anyu bugyiai közt. De az a lány érdekel milyen lehet, mert elég rossz tulajdonságokat soroltál fel.
2011. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim válasza:
86%
Akiről így süt az irigység, az sose fogja megtudni,hogy rajta mit is esznek a pasik.. De talán mert emberibb.
2011. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
86%

A leírásod alapján egyértelmű miért buknak rá a fiúk és nem rád.

Ő egy vagány csaj, te pedig egy hisztis liba vagy.

Nem kérdés kit választ egy normális pasi.

2011. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
93%

VICCELSZ?


Leírásod alapján a lány túl érett hozzátok képest. El sem hiszem, hogy vannak még ilyen lányok. Tökéletes, ideál!

Nem veszed észre magad? A helyesírásod borzalmas... És egyébként is nagyon buta vagy, már ne haragudj.

Az a lány pedig különc, de pont ez a jó benne... A klónos beszólásán meg szakadtam :D



Remélem megismerhetem őt, vagy egy ilyen lányt!


15/F

2011. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
84%

Mert TÖKÉLETES!


Én is megismerkednék vele ;) És még, hogy Star Wars fan is! Nincs jó helyen köztetek.

2011. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
88%

Jézusom, ha nem írod, hogy 13 vagy, 9-nek tippellek...


Igen, úgy jön le, hogy te tucatmajom vagy, ő meg egyedi.

Miért baj az, hogy nem érdekli, mit mondanak róla? Neki van igaza, sz@rja csak le továbbra is!


Igaza van, a disco zene tényleg szar, személyes véleményem szerint primitív.


De hogy leszbi, mert Csillagok háborúját néz... XD Te tényleg ekkora idióta vagy??? Nem a nemi szerveddel nézed a filmet, hanem a szemeddel, az meg fiúnak és lánynak is van.


Szó mi szó, azért szeretik, mert egyedi. Te meg iszonyúan irigy vagy.

2011. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!