Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért kedvelik a fiúk anyira...

Miért kedvelik a fiúk anyira ezt a lányt? (lent bőv.

Figyelt kérdés

Hali!

Szóval van egy lány osztálytársam aki nem valami szép... Mármint kiengedett hajjal elmegy de ha összefogja akkor, nagyon csúnya lesz. Na ő nagyon rosszul öltözködik merthogy nemvesz fel színes ruhát csak feketét, vagy szürkét. Meg mindenkit nem vesz figyelembe!! Tehát terjed róla egy csomó pletyka de ő meg lesz.arja sőt! még alá is támasztja őket meg gúnyt űz belőlük.

Az összes csaj utálja őt csak egy barinője van. Meg van még pár akoik kedvelik de ők nincsenek együtt a suliban sem. Na és a fiúk meg tökre odavannak EZZÉRT a lányért.

komolyan! Mindenki tökre bele van zúgva meg be is valják neki. Van egy csomó szép nőies lány, akkor miért őt szeretik?, Meg ő amúgyy is nagyoooon éretlen. Az arca is pufi kislányos meg melle sincs

Ja és hihetettlenül agresszív. Ez az eset a szemem előtt történt:

Egy tök jóképű fiú odaállt az iskola ajtajába, amikor szünet volt. Bohóckodott és kitárta a karját az ajtó két szélére úgyhogy mindenkinek át kellett bújnia a karja alatt. De jött ez a láy akiről beszéltem és megállt a fiú előtt. először szúrósan nézett rá de mivel a fiú nem csinált semmit azért megpróbálta leszedni a kezét az ajtó oldaláról. Amikor a fiú csak mosolygott a lány megfogta és beleharapott a srác karjába!!!4!!

De a srác nem akadt ki hanem nevetett és elengedte a lányt és ez semmi, mert azóta aranyos kiskutyának hívja és mindig megsimogtja a csaj fejét. A lány nem mosolyog vissza rá csak néz szúrósan gonoszan de a fiú azért is kedveskedik.

miért???? Kérdem én miért?? De most komolyan, ti értitek ezt? Egy olyan lányt szeretnek aki élni sem tud. A sulibulikba sohasem jön el mert ő utálja a disco zenét. Akkor mégis mit hallgassunk? ő ilyen ősrégi zenét hllgat mint a nagyapám... élni sem tud! Egy ilyen lány mit akar.

Egyszer mondtam is neki hogy, öltözhetne divatosabban, mire kiröhögött! És aztmonda hogy, én egy kis klón vagyok de ő meg a dart véder és nem hasonlít senkire sem míg belőlem rengeteg van. aztán elkezdte dúdolni a csillagok hábórúja zenéjét és otthagyott! Tisztára mérges lettem. Sztem lezb.i mert egy lány nem néz ilyen filmeket nem? meg mi az hogy a legjobb pasikat visszautasítja??

Annyira felhúz az a kis.....

meg be szokott szólni, mert amikor pl. partinapszemüvegben voltunk a barátnőimmel, akkor az informatikán nem értettünk valamit és akkor jelentkeztem de a tanárnő nem vett észre és mielőtt, szólhattam volna a lány minden nélkül.: Elnézést tanárnő. A partiarcok nem értenek valamit mert ők csak arra használják a számítógépet hogy az inertenen flourt nézzenek.

Én azt hittem hogy kitépem a haját!! hogy lehet ilyen bunkó?? meg amúgy is stréber. Csak ötöse volt hatodikban! Meg most is úgy áll matekversenyekre megy..... Ez a fiúknak nem jön be, akkor mégis méirt vannak oda egy ilyen okostojásért. Én is jól tanulok 3as átlagom van szerintem az tök normális. De a tanárok is imádják.

Olyan mint egy sátán! Télleg a sátánra hasonlít!


Monjátok már el hogy mit esznek ezen a fiúk?? Tavaly is valentinnapra csak ő kapott ajándékokat pedig nálunk nem is szokás!


Bocs ha esetleg van helyesírási hiba csak ideges vagyok!


13L


2011. szept. 30. 21:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
Figyelj ne hagyd, hogy irritáljon. Ne idegesítsd magad rajta. Fogad el ezt a stílust! Az se szép, ha ezért undorítónak tartod. Legyél kedves és ne alkoss képet amit követni kell! Hadd legyen ilyen:) Téged is fognak szeretni hidd el. Nevess minnél többet annál jobb lesz:D Csak ne rosszkor nevess:)
2011. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 A kérdező kommentje:

Kösszi!

na látjátok erről beszélek párotoknak is bejön.


Am. a kinézetét sokan kérdeztétek már::


- aljaka sztem átlagos

- válig érő barna haja van

- hát szeme semmilyen talán szürke??

- a többi átlagooosss. Olyan kislányos pisze feje van

és kerek az arca és pufi a pofája.

- ja és elég magas mert ő a legmagasabb az osziban

2011. szept. 30. 22:28
 23/84 anonim ***** válasza:
Képet nem tudsz? Vagy privátban, ha itt nem akarod?
2011. szept. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 A kérdező kommentje:

képem nincs róla a facen van egy db de nem akarom letölteni.

Aztat ő látja ha letöltöm a épét??

2011. szept. 30. 22:36
 25/84 anonim ***** válasza:
Nem látja, letöltheted ha akarod.
2011. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
100%

'Azér mert nem sminkeli magát?? te melegg vagy vagy mi? Egy nő igenis sminkelje magát.'

amellet hogy ugy irsz mint egy 13 éves ugy i viselkedsz.te mint nö???már megbocsáss de én 13 én nem neveztem magam nönek.nem foglalkoztam ki néz és ki nem.persze ha mondták hogy szép vagyok akkor jol esett. éltem a világomat nem érdekelt a divat , nem hordtam partiszemüveget.nem akartam nagyobbnak tünni söt sz.artam arra hogy mi a menö.olyan voltam mint amilyenek egy normáls 13 évesnek kéne lennie.persze barátnözgettem de ezek nem érdekeltek.persze jo kisény se voltam. mindig kikültek az orákrol....és képzeld boldog voltam anélkül hogy indultam volna a l.tyok utján.hova fajult ez a világ??kérdésemre a válaszom: érett belül. persze lehet kinövi ezt a rocker korszakot de lehet nem.. a fiuk is ezt látják benne.látják jo fej, vicces van benne valami. más mint a többi kitünik az éretségével a többi 13 évestöl.összes lány követi azt a divatot hogy minnél nagyobbnak akar tünni de ö sz.rik rá.ezért is nem szereti a többi lány .és jol is teszi .hála az égnek majd kinövitek ...most föhetsz az irigység levében de ez igy igaz . el kéne fogadnod.ha nem hiszed olvashatod a többi kommentjében is. rémélem észhez térsz.felesleges az irigység.gondolom lepontozol.de nem is érdekell pontozz.abbol is csak az látszik hogy tovább gyerekeskedsz és nemtudod elfogadni a kommentem/ kommentelök véleményét. mert van sok hasonloság nem gondolod?kicsit hosszu lett:)

2011. szept. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
ja és 17/l
2011. szept. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
Elküldhetnéd pl. privétban a képét, nem látja, a letöltöd, érdekelne, hogy néz ki.
2011. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:

Nem értem az egyik válaszolót. Azért lesz nő a kérdezőből, mert nem tanul jól, discozenét hallgat, nem néz Star Wars-t, partiszemüveget hord (akármi legyen is az), és irigy, mint a sz@r?

Ja, és mert 13 (!!!) évesen sminkeli magát, és kineveti a másikat egy pattanás miatt??? Ez lenne a NŐ?

2011. szept. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 A kérdező kommentje:

22:47

te vagy a gyerekes és nem én.


am. lehet hogy majd letöltöm a képet és elküldöm de most nem. Majd holnap talán

2011. szept. 30. 22:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!