Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért kedvelik a fiúk anyira...

Miért kedvelik a fiúk anyira ezt a lányt? (lent bőv.

Figyelt kérdés

Hali!

Szóval van egy lány osztálytársam aki nem valami szép... Mármint kiengedett hajjal elmegy de ha összefogja akkor, nagyon csúnya lesz. Na ő nagyon rosszul öltözködik merthogy nemvesz fel színes ruhát csak feketét, vagy szürkét. Meg mindenkit nem vesz figyelembe!! Tehát terjed róla egy csomó pletyka de ő meg lesz.arja sőt! még alá is támasztja őket meg gúnyt űz belőlük.

Az összes csaj utálja őt csak egy barinője van. Meg van még pár akoik kedvelik de ők nincsenek együtt a suliban sem. Na és a fiúk meg tökre odavannak EZZÉRT a lányért.

komolyan! Mindenki tökre bele van zúgva meg be is valják neki. Van egy csomó szép nőies lány, akkor miért őt szeretik?, Meg ő amúgyy is nagyoooon éretlen. Az arca is pufi kislányos meg melle sincs

Ja és hihetettlenül agresszív. Ez az eset a szemem előtt történt:

Egy tök jóképű fiú odaállt az iskola ajtajába, amikor szünet volt. Bohóckodott és kitárta a karját az ajtó két szélére úgyhogy mindenkinek át kellett bújnia a karja alatt. De jött ez a láy akiről beszéltem és megállt a fiú előtt. először szúrósan nézett rá de mivel a fiú nem csinált semmit azért megpróbálta leszedni a kezét az ajtó oldaláról. Amikor a fiú csak mosolygott a lány megfogta és beleharapott a srác karjába!!!4!!

De a srác nem akadt ki hanem nevetett és elengedte a lányt és ez semmi, mert azóta aranyos kiskutyának hívja és mindig megsimogtja a csaj fejét. A lány nem mosolyog vissza rá csak néz szúrósan gonoszan de a fiú azért is kedveskedik.

miért???? Kérdem én miért?? De most komolyan, ti értitek ezt? Egy olyan lányt szeretnek aki élni sem tud. A sulibulikba sohasem jön el mert ő utálja a disco zenét. Akkor mégis mit hallgassunk? ő ilyen ősrégi zenét hllgat mint a nagyapám... élni sem tud! Egy ilyen lány mit akar.

Egyszer mondtam is neki hogy, öltözhetne divatosabban, mire kiröhögött! És aztmonda hogy, én egy kis klón vagyok de ő meg a dart véder és nem hasonlít senkire sem míg belőlem rengeteg van. aztán elkezdte dúdolni a csillagok hábórúja zenéjét és otthagyott! Tisztára mérges lettem. Sztem lezb.i mert egy lány nem néz ilyen filmeket nem? meg mi az hogy a legjobb pasikat visszautasítja??

Annyira felhúz az a kis.....

meg be szokott szólni, mert amikor pl. partinapszemüvegben voltunk a barátnőimmel, akkor az informatikán nem értettünk valamit és akkor jelentkeztem de a tanárnő nem vett észre és mielőtt, szólhattam volna a lány minden nélkül.: Elnézést tanárnő. A partiarcok nem értenek valamit mert ők csak arra használják a számítógépet hogy az inertenen flourt nézzenek.

Én azt hittem hogy kitépem a haját!! hogy lehet ilyen bunkó?? meg amúgy is stréber. Csak ötöse volt hatodikban! Meg most is úgy áll matekversenyekre megy..... Ez a fiúknak nem jön be, akkor mégis méirt vannak oda egy ilyen okostojásért. Én is jól tanulok 3as átlagom van szerintem az tök normális. De a tanárok is imádják.

Olyan mint egy sátán! Télleg a sátánra hasonlít!


Monjátok már el hogy mit esznek ezen a fiúk?? Tavaly is valentinnapra csak ő kapott ajándékokat pedig nálunk nem is szokás!


Bocs ha esetleg van helyesírási hiba csak ideges vagyok!


13L


2011. szept. 30. 21:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:

tegnap 11:45


Ha hajnaldó vagy küldeni képet akkor köszönöm elfogadom :)

2011. okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:
17%

Temetésre járunk feketében.

Nem harapunk más karjába (kutyák kívételek).

Ha valaki jelentkezik nem szólunk közbe és köpjük be a másikat (STRÉBERSÉG illetve bunkóság).

Nem röhögünk ki másokat (illedelem nulla).


Hú de sugárzik belőle az értelmiség!:) Figyelj kérdező tedd ezt te is:


Járj színes ruhákba, az élet színes.

Ne legyél kutya hanem hergeld a kutyát:)

Ha megint beköp akkor mond ki jól hangosan, hogy "Judás lánya" (ne félj kimondani:))

Amikor kiröhög akkor miért hagyod magad? Mond meg neki, hogy a fekete ruhások a "klónok" és hogy George Lucas a star wars írója, rendezője köztudott, hogy MELEG egy B*ZI!:D Nyomd olyankor a képébe;)

2011. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 anonim ***** válasza:
64%
úristen utolsó, ugye nem gondolod ezt komolyan? tényleg ennek a kis tinip*csának adsz igazat, aki ezt a kérdést kiírta? te sem lehetsz egy IQ-bajnok
2011. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok IQ bajnok:) de te meg egy taknyos kis pulya vagyXD Hánny éves is vagy? 11? 12? estleg 15? Meztelen nőt csak videon láttál?:D Ismered te a nőket igazán? Tudod mi kell nekik? Leírtam mit gondolok róla és érthető példákat arra, hogy értelmetlen kis taknyos az a lány akiről írt a kérdező. Hogy neked mennyi az IQ-d marhára nem érdekel:) Kisgyerekek véleménye nem érdekel. Ha felnősz akkor pattogj.
2011. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
Gratulálok neked, ha te tényleg azt gondolod, hogy egy nőnek butának és közönségesnek kell lennie...
2011. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim ***** válasza:
0%
Mióta buta és közönséges? Te beleharapnál valakibe aki mosolyog rád? Te beköpnél valakit, mert valami mást néz meg interneten? Mi ez? Szerintem egy szemét spicli:S Foglalkozhatna a saját f@szával inkább. Ja bocs hisz neki olyan nem lehet. Milyen nő lesz belőle? Majd pár év múlva itt fogsz sírni, mert a te kis lelkedet összetörte:) A kérdező meg segíteni is akart neki, aztán tényleg így kell viselkedni. Nem csodálom, hogy mai világban az emberek ilyen nyomorék, kapzsi, tiszteletlen, marhák. Te is bizonyítod. Menj vissza legozni! Én gratulálok neked!:)
2011. okt. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 anonim ***** válasza:
Utolsó, hogy neked milyen gusztustalan útszéli stílusod van!
2011. okt. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:
Kérlek mesélj már a stílusomról:) Ugye nem tudsz?-.-" Vége a sulinak? Akkor csináld meg a házid;) Addig is meséld el a stílusom, várom........................
2011. okt. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 anonim ***** válasza:

Te suliba jársz? Csak azért kérdem, mert mindenki másról azt feltételezed.

24 vagyok, rég nem járok suliba, te idióta.


A stílusod??? Az előbb meséltem róla. Útszéli. Vagy magyarázzam meg? Olvasd vissza, miket írsz. Vagy elég fiatalka vagy, vagy kicsit butácska.

2011. okt. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 anonim ***** válasza:

Igen, biztos csak az válik igazi nővé, aki 13 évesen el nem tudja képzelni magát smink nélkül, a hihetetlenül változatos mai divat szerint öltözködik (itt most a 13-14-15-16 éves korosztály "divatjára" gondolok), tükörben pózol a partyszemüvegében, kigúnyolja a másikat a zenei, filmbeli ízlése miatt.


"élni sem tud" - ha ezek a dolgok a mérvadóak, akkor ezek szerint én sem tudok élni :D Most komolyan te mondod meg, hogyan kell élni? És csak azért rossz az élete, mert nem olyan mint te meg a barátnőid?

"Sztem lezb.i mert egy lány nem néz ilyen filmeket nem? meg mi az hogy a legjobb pasikat visszautasítja?? " - Miért lenne leszbi csak azért, mert látta a star warst? Illetve miért zavar téged, hogy nem akar 13 évesen a "legjobb pasikkal" járni? Nem értem, hogy miért foglalkozol ennyit ezzel a csajjal. Miért nem lehet békén hagyni, és a saját problémáiddal foglalkozni?


14/L (igen, lehet beszólogatni, hogy én is csak egy idióta tini vagyok, de talán észrevehető egy-két különbség írásmódban és gondolkodásmódban is köztem és a kérdező között)

2011. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!