Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyen ronda...

Mit lehet tenni ilyen ronda görbe lábakkal?

Figyelt kérdés

Nem voltak ennyire görbék, de elég sokat bicajozok évek óta, és a vádlim megizmosodott.. Lehet a túl nagy izom miatt néz ki így? Meg a bokáim is kicsit lessüllyedtek, attól is csak még deformáltabbnak néznek ki a lábaim... Picit megpróbálok még fogyni, hogy ne érjenek igy össze a térdeim.. :(. Nagyon szeretem pl a csőnacikat, de azokban is látszik, hogy nem egyenesek a lábaim... Tudom, hogy örülnöm kellene, mert másnak pl még csak lába sincs, de sajnos így is zavar... Ez egy lagzis kép, itt látszik a lábam elég jól, ezért pakoltam fel ezt a képet en a ruhát nézzétek. Köszi a válaszokat előre is! Olyat inkább nem is kérek, hogy mondjatok valami jó módszert, ami legalább kicsit helyrehozhatja...

[link]


2011. okt. 2. 01:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a képen se állsz egyenesen. Nem látom, hogy valami baj lenne a lábaiddal. Térdeid meg össze fognak érni főleg ha ilyen közel teszed a lábaidat.
2011. okt. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
viszont szép alakod van :)
2011. okt. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Légyszi az efféle válaszokat hanyagoljátok... :S
2011. okt. 2. 02:12
 4/11 anonim válasza:
100%
A zsírréteg miatt ér össze a térded fölött a combod alsó része. Vannak fájdalmaid esetleg?(nem hiszem, hogy ettől lennének), szóval ne foglalkozz vele. Viszont amit említettél, hogy izmos a vádlid...őőőő, ránézésre nem. Biciklizz tovább, semmi baj nincs veled, jók a futóműveid:) Szervusz
2011. okt. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
amúgy meg elmész konditerembe, fogadsz egy jó személyi edzőt, megfelelő edzésprogramot és megoldva...
2011. okt. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi baj a la'badal...aze'rt e'r ossze a te'rded mert a combod kicsit molett.
2011. okt. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, tényleg combra hízok, meg fenékre. Csinálok gyakorlatokat direkt ezekre gyakorlatokat, amik segítenek is de amint abbahagyom, visszajönnek a kg-k...
2011. okt. 2. 10:06
 8/11 anonim ***** válasza:
akkor mi lenne, ha nem hagynád abba? napi fél óra mozgás gondolom belefér és nem túl megerőltető.
2011. okt. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Konkrét milyen mozgás? Pl egy nap kb fél óra bicaj mindig megvan, vagy egy óra séta, attól függ, hogy hogy megyek munkába. Futni nem szoktam mert nincs kivel... Meg vannak gyakorlatok fenékre, lábra ami napi kb 15-20 perc (de csak láb meg fenék az ennyi idő). Csak a kaját is kicst csökkenteni kellene még... Tanulok, és sokszor szoktam rágcsálni tanulás közben.
2011. okt. 2. 11:41
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A rágcsálásról vagy szokj le vagy rágcsálj mást.

Amúgy szerintem jó alakod van és a lábaddal sincs nagy gond, de ha úgy érzed, hogy lesüllyedtek a bokáid menj el egy ortopédushoz, mert az is segíthet a lábad állásában.

2011. okt. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!