Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek én mint...

Lányok! Szerintetek én mint férfi 23 évesen manikűrös és műkörmös lehetek?

Figyelt kérdés

+ tudtok adni egy jó kéz-és lábápoló sulit? szerintetek hova éri meg BP-n belül jelentkezni?

mivel sok helyen látom azt hogy valahol x ezer + még rámegy a használati eszközök ami később is jó uvlámpa zselék reszelők, stb.

láttam olyant is ahol már eleve az árat képzi, így nehéz a választás.

utóbbi kérdéshez most végzett körmösökhöz/oktatókhoz szól első sorban, de szakmabeli is írhat :) minden választ szívesen várok


Igaz ilyen melóval kapcsolatban igen sok elképzelésem van :) szalonról is van elképzelésem :) de az már más tészta és költséges is lenne :)


2011. okt. 4. 19:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Tanfin modellen fogsz gyakorolni, azt kell majd keresned. Ha benne van az árban a kezdőcsomag, a tanfin azzal kell majd gyakorolni és vizsgázni is. Utána már vehetsz más anyagokat, eszközöket is, neked kell majd kitapasztalnod, hogy mivel fogsz majd tudni a későbbiekben dolgozni.
2011. okt. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A kezdőcsomag nem oylan, amit a neten hirdetnek kezdőcsomag néven. Konkrétan minden benne van, ami ahoz szükséges, hogy le tudj vizsgázni. Amit költened kell, az azért lesz, mert a reszelő elkopik, a zselé, porcelán fogy, az ecsetbe beleköt az anyag...ezek szinte mindenkinél előfordulnak.
2011. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

még jó hogy nem kell saját kézen gyakorolni, férfiként érdekesen néznék ki műkörömmel, hogy saját magamnak csinálnám XD

apropó, mi történik akkor, ha modellt hívok, de pl, lemondja aznap (kezdés előtt pl, 10-15 perccel), hogy bocs mégse megyek

2011. okt. 9. 14:20
 14/19 anonim ***** válasza:
Én jártam így, 2 modellből 2 lemondta, egyik előző nap, másik aznap, de nagy szerencsém volt, hogy találtam mást. Akkor vagy nem mész, vagy lesz egy b terved (nekem anyu volt) vagy ha jóban leszel az egyik csoporttársaddal, megkérheted, hogy a modelljén dolgozzatok együtt (ha az oktató megengedi). Vagy útközben leszólítasz nőket az utcán, hogy lesznek-e a modelljeid. Egyébként ha regisztrálsz műkörmös fórumokra, ott is könnyen tudsz modelleket keresni/találni, van, aki önként is jelentkezik :)
2011. okt. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
ez szivás :S
2011. okt. 9. 18:33
 16/19 anonim ***** válasza:

Érdekes látvány a műkörmöt viselő pasi, de Te is találkozol majd párral, mert sok csaj a pasiját viszi modellnek.:) Nálunk volt, aki minden héten a pasiját hozta...annak a srácnak nem sok körme maradt a végére...de a legjobb az volt, mikor egy izmos, kigyúrt, kopasz srác kapott szép hosszú körmöket:)

Ha a modell lemondja, sajnos nem sok mindent tudsz csinálni, de általában valakinek van egy szabad keze, amit fel tud ajánlani. Meló nélkül nem maradsz.

2011. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nem sok köröm?
2011. okt. 11. 09:43
 18/19 A kérdező kommentje:
utólag mindenkinek köszönöm a válaszokat :) igaz kis késéssel,de a zöld kezet mindenki megkapta még akkor mikor írta a választ :)
2011. okt. 22. 16:45
 19/19 anonim válasza:
drukkolok neked :)) szerintem minden nő szívesebben járna férfihoz. Írtad, hogy még lelkizel is, le a kalappal :))
2013. okt. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!