Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek túl igényes vagyok?

Szerintetek túl igényes vagyok?

Figyelt kérdés
epilálom a combom és a hasam...és ha a kezem is szőrösebb lesz akkor azt is fogom nagyon meg a vádlimat is le akarom szedni undorodom a szőrtől...és van barátnőm! 16 fiu
2011. okt. 4. 22:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Lehet h ez nálad vmi fóbia. HA neked így jó, meg a barátnődnek is, akkor a többi nem számít!!!
2011. okt. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
xd
2011. okt. 4. 23:23
 13/26 A kérdező kommentje:
a bnőm is buz1zik miatta de amikor még nem epiláltam alsógatyában meglátott a tesóm és rögtön lefujogott... Sokkal jobban néz ki letolva...meg a szőrös férfiak a normálisak??xd csomó filmsztár szőrtelen.
2011. okt. 4. 23:30
 14/26 anonim ***** válasza:
39%
Te nem igényes vagy, hanem egy metroszexuális kis búza...
2011. okt. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Én amúgy nem tudom, nő vok, de eléggé utálom a ffiakon a hónalj szőrt és azt sem bánom ha a farkukat nem dzsungel veszi körül, de a láb v has szőrrel nincs semmi bajom...
2011. okt. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

A hónalj szőrt én sem szeretem a pasikon, és jobb, ha lejjebb sem őserdő van.


Láttam már több pasit, aki borotválja a hasát, mellkasát, és nem voltak nőiesek, vagy hasonló.

2011. okt. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"Egy pasinál teljesen normális, hogy szőrös."


Egy nőnél is "normális". Szerintem betegség jele, ha valakin alapból nincs szőrzet.

2011. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nem igányes vagy, hanem undorító.

A szemöldököd nem akarod leszedni ? Hallgass barátnődre, és a ne a "filmsztárokról" vegyél példát.

2011. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne hallgass az átlag magyar férfiakra, mert annyira önbizalomhiányosak, hogy ha már kétszer fürdenek egy nap, azonnal b_ziznak.
2011. okt. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem a túl igényes kategória, most valami számomra érthetetlen okból ez a férfi divat. Nekem egyáltalán nem tetszenek ezek a tetőtől-talpig szőrtelenített feszülős szűk cuccokat hordó fiúk, de a lényeg, hogy te jól érezd magad a bőrödben


21L

2011. okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!