Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek túl igényes vagyok?

Szerintetek túl igényes vagyok?

Figyelt kérdés
epilálom a combom és a hasam...és ha a kezem is szőrösebb lesz akkor azt is fogom nagyon meg a vádlimat is le akarom szedni undorodom a szőrtől...és van barátnőm! 16 fiu
2011. okt. 4. 22:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Én hobbi szinten úszok, meg atlétizálok is. Ott nem árt, ha nincs az emberen szőr, ezért borotválom a lábamat. A mellkasomon, hasamon, hátamon alapból nem nő még, a karomon csak nagyon kevés és kicsi. A pélómat meg nem a sport miatt természetesen, de sokat gondolkodtam hogy leborotváljam-e, mivel mondták páran hogy azért van ott a szőr hogy felfogja a kórokozókat... de aszőr között miliméteres hely van, a kórokozók meg mikro, vagy nanométeresek. Ráadásul ha szőrös akkor kegyetlen módon beizzad, ezért a borotválást választottam :D Egyébként barátnőm is megjegyezte hogy így neki jobban tetszik.

A seggem az egyetlen hely a testemen sajnos ahol nemhogy nő, de iszonyat brutálisan nő a szőr. Már 12 éves koromban volt vagy 6 centi, valamiért a hajammal megegyező tempóban nő. Eredetileg borotváltam már 13 évesen, mivel egyszerűen nem tudtam kitörölni(bocsánat ha valaki gusztustalannak talál, ez az igazság, ez meg egy anonim oldal) ezért nem volt kérdés hogy borotváljam-e. Jelenleg egyébként már cukorpasztával szőrtelenítem, hogy ne erősödjön meg még ennél is jobban. Az arcomon nincs annyi szőr, az arcom élénél van egy vékony vonal ahol nő a borosta, az államon nő, meg a szakmunkásbajszom is :D természetesen ezeket is nyírom, a szám közepe és az állam közötti résznél egy ponton meghagyom mert tetszik :D


a kb 10 centi hosszú hajamon kívül sehol nincs rajtam egy szál szőr sem, ennek ellenére egyáltalán nem vagyok meleg, 7 hónapja vagyok együtt barátnőmmel :)

Téged CSAK az átlag magyar ember néz szerintem melegnek, de ezen ne is csodálkozz, mivel azoknál agymosottabb nincs a világon. Persze van nem kevés kivétel.


Az igényességről meg: ott kezdődik, és ott végződik, hogy az ember ad magára. Ha nem vagy büdös, fürdesz, használsz dezodort ha szükséges, ügyelsz az öltözködésedre(nem veszel fel melegítő gatyával papucs+zokni kombót), ügyelsz arra hogy a hajad se legyen zsíros, akkor igényes vagy. Túl igényes ember nem létezik, vagy igényes vagy, vagy nem.


Mindig úgy legyél, ahogy jól érzed magad. Aki egyszer beszól, az akkor is be fog szólni, ha a követelései szerint kezdesz élni.


16F

2011. okt. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ha Ő így érzi jól magát, miért kell egyből b*zizni???

Neki így jó, más a haját borotválja, mégse szólják le érte.

Engem rohadtul nem zavarna, sőt vonzónak találnám az ilyen férfit, ha amúgy is bejön (arc, test).

(Igaz, nem vagyok a kérdező korosztálya, 23 éves vagyok. A páromon van szőr, de emlékszem rá, párszor volt, hogy MINDENHONNAN leszedte, és még segítettem is neki. És nem b*zi egyáltalán.)

Lábon, hason (csak csík középen!), kézen amúgy nem zavar a szőr, de a hát-, mellkas-, és hónaljszőr számomra gusztustalan. (Fütyinél ha nem olyan, mint egy őserdő, csak mértékkel van, akkor nem zavar.)


De a lényeg:

Nem az epilálástól, borotválkozástól lesz az ember b*zi, hanem ha kukit akar a seggébe, meg más pasik farkát nézegeti, és azokról álmodozik.

2011. okt. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar a szőr, akkor lézerrel véglegesen eltüntethető.
2011. okt. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
00:14 és 18:50 ott a pont:D
2011. okt. 6. 15:43
 25/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem igényesség, hanem gusztustalanság ne továbbja... Ha neked így jó, hajrá, de sok NŐNEK nem fogsz majd így kelleni...

Nem vicc, de ha ilyen fiút/férfit látok, felfordul a gyomrom, annyira taszítanak.

22/L

2011. okt. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

ha választani kell a büdös száj, izzadságszag és a csupasz test között, egyértelműen a csupasz!

Viszont a férfiassághoz hozzá tartozik a szőr. Egy mindenütt csupasz pasi... hát nem az igazi.

16L

2012. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!