Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok? Mennyit...

Nagyon kövér vagyok? Mennyit kellene fogynom?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 9. 11:23
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
47%
A tinilányok nagy része az ilyen "okos" tanácsok miatt lesz anorexiás
2011. okt. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
46%
persze tisztelet a kivételnek, a normális válaszadóknak
2011. okt. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
74%

én egy picivel vékonyabb voltam, és 13 kg-t fogytam le, de aztán amikor visszaálltam normál, egészséges étkezésre és életmódra, csak 8-9 kg maradt meg a fogyásomból, de ez az egészséges súly nekem igazából

szóval ne aggódj ha egy kicsit alábbmész a tervezettnek, utána ha egészségesen étkezel, akkor be fog állni egy egészséges súlyra

nekem a fogyás lelkileg nagyon jót tett, rengeteg önbizalmat adott, és kihozott a depresszióból, szóval szerintem nem olyan rossz ötlet ha azért csinálod, mert tényleg magadnak akarod bebizonyítani, hogy képes vagy erre, és magadnak akarsz tetszeni

aztán ha magadnak tetszel, majd tetszel másoknak is :)

2011. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Iuventus ventus válasza:
34%

Szerintem remek alakod van így is. Legalábbis nekem nagyon tetszik, sokkal szebb mint az a sok pálcika. Ha rám hallgatsz, nem fogysz egy kilót sem!



17/F

2011. okt. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Azért van ilyen alakom mert fogytam.

1 hónap alatt több mint 10 kg-ót.

Am meg még most is fogyok,mozgok,sokat iszok csak nekem evvel a napi 3 evéssel van gondom.

Hozzá szoktam h naponta 1x eszek.

2011. okt. 9. 11:46
 16/32 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2011. okt. 9. 11:52
 17/32 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem igen alaktalan is vagy.Nem akarlak bántani,de formátlan vagy,semmi alakod,nem vagy csinos.

Amit tanácsolok neked: [link] ezt olvasd el.

Napi:5-6 étkezés:natúr csirkemell-rizs,sovány túró mézzel,semmi cukor,semmi szemét kaja:meki,pizza,somlói;

2-3g/testsúly kg fehérje és 1-1,5g/testsúly kg CH.

Egy két kép motivációnak:

- [link] Erőss Timike,imádom

- [link] Tímea Majorova huhhh,szerelmem


Tűzz ki célokat,legyen terved és valósítsd meg,szerintem egy 18kg van rajtad ami nem kellene,eddzél, diétázz és csinos leszel hidd el,a jó pasik egyből megtalálnak és szeretni fognak.

Én másfél hónap alatt fogytam 5,5 kg-ot 93,5-ről 88-ra,és rajtam nem látszott annyira,hogy a tömegelésnél megnőtt a hasam,de undorodtam magamtól,plusz a csajom fitnessz cica,hát nehogy már mislenn baba legyek :D,és elkezdtem teljesen diétázni,aerob mozgás az edzés mellé.És most már alakul nagyon,89 vagyok,de lassan megyek vissza fele,és izmokat szedek fel.Csak azér írtam le,hogy motiváció.

Annóü voltam 50kg kis puhap_cs lúzer,egy negyvenest szedtem fel 8 év alatt,ami izom javarészt.

Látod bárkinek sikerülhet,csak akard és nagyon akard.

Jó lesz.

Sok sikert,szurkolok neked.

Higgy magadban és megcsinálod


,,Akár hiszed,hogy meg tudod csinálni akár nem,mindig igazad lesz."-Henry Ford


24F

2011. okt. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap alatt több mint 10 kg-t fogyni nagyon sok, és nem egészséges. Én a 13 kg-t több mint 3 hónap alatt adtam le, és még az is egy kicsit gyors fogyás. Biztos, hogy nincs bajod? Mit csináltál?

Amúgy azt elfelejtettem mondani, hogy szerintem nem vagy kövér a képen, de ha úgy érzed szeretnél még feleslegtől megszabadulni, akkor hajrá, de ne ebben az ütemben, mert ez nem egészséges! Remélem nem csináltál semmi butaságot, hogy ennyit fogyjál ilyen hirtelen.

Tudom, amikor nem tudtam fogyni az elején, én is nagyon el voltam keseredve, és csináltam pár őrült dolgot, és amíg nem láttam, hogy fogyok, nem tudtam megnyugodni.

2011. okt. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen az alakom. Talán a lábam valamivel formásabb a tánc miatt, de énis ilyen vagyok. Undorodom magamtól. A kritikát is rendesen megkaptam régen. De a kommenteken egészen meg vagyok lepődve. Talán kéne fogynom, de nincs elég erőm hozzá, szeretek enni, lustulni, csak akkor megy a mozgás hogyha a kedvem is megvan hozzá. Azt hiszem érdemes lenne elfogadnunk magunkat úgy, ahogy vagyunk. :)
2011. okt. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Attól függ mire gondolsz butaság alatt.

Am azért fogytam mert mozogtam,viszont ez idő alatt depressziós voltam és előfordult,hogy semmit nem ettem egész nap + cigiztem is.--> 12:02


11:58 köszi a választ.próbálkozom :)

2011. okt. 9. 12:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!