Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok? Mennyit...

Nagyon kövér vagyok? Mennyit kellene fogynom?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 9. 11:23
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

ma 11:58-as vagyok.


Utolsónak ezt üzenem,amit egy multimilliomos is mondott:,,Bármi amit akarsz az életben annak fizesd meg az árát"-nem feltétlen pénzben értendő.


Napoleon Hill:,,Bármi ami megéri,hogy birtokoljuk az életben,azért megéri dolgozni".


Írtad,hogy lusta vagy,semmi nincs ingyen ezt tanuld meg,sikert csak célkitűzéssel,pozitív gondolkodással,tervekkel és cselekvéssel fogsz elérni.

Ha valamit akarsz ne add fel,hanem igenis csináld,csináld most.Mi a fontosabb,hogy jól érezd magad a bőrödben vagy a milka csoki,vagy a somlói :D

Ezen gondolkozz el,melyik a fontosabb,és kérdésekkel próbáld,hogy mivel lesz jobb ha alakom toppon lesz?

Akkor megkapod a választ hidd el,hogy melyik a jobb.

Tisztán kell látni a célt,hogy mit is akarsz,pl:akarsz egy fullos csávót akkor egyből lesz motivációd,csak egy példát említettem,kinek mi.Nektek mi a motiváció?

2011. okt. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

12:14

a cigit és az egész napos éhezést próbáld kerülni mert nem tesz jót egyik se

valószínűleg a cigi segítségével tudtad úgy éheztetni magad, de ez nem egészséges

ami fontosabb, hogy próbálj minden nap kb ugyanazokban az időpontokban étkezni, és egyél keveset, de sokáig, figyelj arra, hogy mit eszel, és hogyan csillapítja az éhséget, mert sokszor azért híznak az emberek, mert odafigyelés nélkül esznek, ami a kezük ügyébe akad, és nem arra figyelnek, hogy mire van szüksége a testüknek

a mozgást természetesen tartsd fönn, de fontos, hogy egyél valamit, és minél egészségesebben

10 kg fogyás egy hónap alatt nagyon sok, nem jó

2011. okt. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

12:08

Ne undorodj magadtól,tegyél érte h ez ne így legyen.

Én is kaptam a kritikákat h annyira kövér vagyok,foggyak már le...de evvel nem segítettek nekem.Nem volt célom amiért lefoggyak,így nem is csináltam semmit.

Aztán történtek dolgok ami miatt depis lettem.Nem ettem és így elkezdtem fogyni.

Egy alkalommal az utcán sétáltam és hallottam ahogy egy csávó oda szólt a haverjának h :"figyeld már milyen jó csaj" és közben végig engem bámult.

És ez jót tett az önbizalmamnak.Egészen addig cél nélkül fogytam,viszont most van célom.

A barátom amolyan testépítő féle és nem akarom,hogy ha együtt látnak minket akk azt mondják h milyen jól néz ki az a csávó,de miért avval a bálnával jár?

12:15-nek igaza van :)


12:21

a cigiről már leszoktam :)

viszont ezen az evés dolgon nehéz lesz változtatni.

Pár hónapja csinálom azt h reggel megeszek 2 szendvicset és ennyi.

De van olyan is h egyik reggel megeszem a szendvicset és másnap estig nem eszek semmit.

Próbálok ezen javítani mert tudom h nem jó.

2011. okt. 9. 12:42
 24/32 anonim ***** válasza:
Hogyan sikerült lefogynod?
2011. okt. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
úgy 10-12 kilót.
2011. okt. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

13:19

úgy,hogy nagyon keveset eszek egy nap-ha eszek.

sokat mozgok és iszok

öhm...viszont volt,hogy meghánytattam magam

azt amit én csinálok nem ajánlom senkinek...ha vki fogyni akar akkor mozogjon és figyeljen oda arra,hogy mit eszik :)

2011. okt. 9. 14:16
 27/32 anonim ***** válasza:

14:16

nah erről beszéltem mint butaság, az ilyesmi, mint hogy hánytatod magad

ezt semmilyen körülmények közt nem szabad (kivéve ha vmi mérgezőt ettél véletlen, de akkor is jobb ha orvos mossa ki a gyomrod)

ha ilyen hánytatás előfordul mégegyszer, akkor orvoshoz kell fordulnod bulémia gyanújával

az ilyesmi nem vicc, bele is lehet halni, ezért nem éri meg így fogyni

az egy dolog, hogy másnak se ajánlod, de magadnak se szabad

hiába érzed úgy, hogy van eredménye, mert hosszútávon csak sokkal rosszabb lesz, szóval ne csináld, a te és az egészséged érdekében

2011. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

15:24

igen tudom,hogy ártottam magamnak

de mikor ezt csináltam akkor mindent megtettem h tönkre tegyem magam.

érd:nem evés,hánytatás,vagdosás

de már jó ideje nem teszem egyiket sem bármennyire szeretném,mert akkor barátom elhagyna és ez nem éri meg

most már nincs vagdosás,hánytatás,depresszió,cigi és pia.

=)

2011. okt. 9. 18:28
 29/32 anonim ***** válasza:

Saját bőrömön tapasztalom, hogy milyen rossz az, ha valaki nem elégedett az alakjával... Én egy betegség miatt híztam meg, nem sokat ugyan, de pont annyit, hogy már nem tetszik.

Én is próbálkozom leadni a kilókat, de pl. nagy szenvedések árán leadok 4 kilót pár hét alatt, aztán ha nem figyelek oda 1 napig magamra, akkor visszajön 1...

Iszonyatos küzdelem ez, nem csodálom, hogy depressziós voltál/vagy.

Szerintem úgyis te fogod látni a tükörben, hogy mikor vagy elégedett az eredménnyel.

Csak nehogy úgy járj, hogy nem tudod abbahagyni a fogyózást...:S

2011. okt. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

00:55

átgondoltam ezt az abba bírod-e hagyni dolgot.

és őszintén szólva nem tudom a választ :/

2011. okt. 11. 19:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!