Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akinek nincsen pénze, hogy...

Akinek nincsen pénze, hogy nézzen ki jól és egyedien?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal szebb lehetnék ha tiz,százezreket költhetnék magamra, sőt nem csak én mindenki. De nincs ennyim, hogy olyan márkákból válogassak amiből szeretnék vagy varrasak. Szóval maradnak az átlagruhák, amik mindenkin megtalálhatók. Hogyan lehet egyedinek lenni kevés pénzből annyira érdekelne. A turiban vannak jó dolgok, de furcsamód bár 38as vagyok, sosem találok a méretemben,, mindig csak szupersoványakra meg 44-felfele teltnőkre vann ruha..szóval passz. T.i hogy oldjátok meg ezt?
2011. okt. 20. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
keress másik turkálót. de milyennek gondolod te az egyedi öltözködést?
2011. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Darcy01 ***** válasza:
77%

Én a jól kombinálható darabokat szeretem.


Pl. egy egyszerű egyszínű felsőt felveszek egy farmerral. Ezt nagyon jól fel lehet dobni egy színes sállal, vagy egy különleges nyaklánccal, fülbevalóval.


Szerintem próbálj olyan ruhákat vásárolni, amit több más ruhadaraboddal tudsz párosítani.


Amúgy kíváncsian várom a többi hozzászóló válaszát, hátha meríthetek valami jó ötletet:-)

2011. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Pedig vannak jó cuccok a turiban, hidd el. Én a minap vettem 3 db farmert 1500 Ft volt darabja kb.

Nyáron szokott akció lenni vannak 100-200 Ft-os felsők, pólók.

Én is hasonló cipőben járok, mint te, a lányomnak is kell ruha, magamnak marad a turi.

2011. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom, divat -e még, de egyedinek egyedi a batikolás. Megunt felsőket, vagy olyanokat, amiket önmagában nem lehet hordani, mert kikopott, nagyon vagánnyá lehet tenni különböző batik-technikákkal. Egy időben a barátnőimnek gyártottam ilyeneket olcsó kínai egyszínű felsőkből, nagyon örültek neki.


Vagy ami nekem még bejött: mell alá érő fekete egyszínű kardigán, alá mindig különböző színű felsők. Pl. egész más hatást kelt pirossal, mint türkizzel. Színben hozzá passzoló lelógó fülbevalókkal nekem tetszik.


A kiegészítőket (fülbevaló, nyaklánc, karkötő) te is legyárthatod pl. gyöngyből, pisztácia héjából stb.

2011. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kínai boltokban is szoktam jó darabokat találni. :)
2011. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Kis átalakítással a kínaiban vett csilli-villi flitteres ujjatlan tunikát 3nap alatt teljesen egyszerűvé tettem, így más felvehetek hozzá bármilyen nyakláncot kiegészítőt vagy felsőt. És olykor nézegess be a helyi plázába, és nézd át az akciós részt (kincsekre lelhetsz pár száz ft-ért).
2011. okt. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem sincs tul sok pénzem a külsőmre....rengeteg utánajárással és már megtanult prakitkákkal viszont elég egyedien tudok öltözni...én is megnézem h mit mivel tudok párositeni....vmi mindig feltünö rajtam..és az akciók, turik innen onnan szerzett rucik....minap is 10ezer ft-os cipőt meg tudtam venni 3ezerért:):):)

plusz átalakítások....az rengeteg:)

23L

2011. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
magad is felturbózhatsz egy ruhát. varrhatsz csillogóköveket, vagy épp pólókból kivágott darabokat stb.
2011. okt. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!