Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a push-up melltartóról?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos,hogy így van,de azt hallottam,hogy nem jó sokszor ilyet hordani,mert túlságosan alátámasztja a mellet és az izmok emiatt nem dolgoznak benne,vagy nem fejlődnek megfelelőképp és emiatt később akár lóghat is. Főleg aki fiatalon is állandóan ilyet hord,mert még kicsinek találja a melleit.
2010. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig mindig oylat vettem, ami nem emelte úgy ki(nincs azért kicsi mellem) csak még mindig nem tudom eldönteni h milyen a méretem:D sztem akinek nagyon kicsi melle van ne hordja, elég nagy csalódást okozna sztem egyzser vkinek:)
2010. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem,mert csak ez tart igazán,ugyanis szültem egy gyereket,azóta már nem a régiek a melleim ,és csak a push-up tartja igazán,azelőtt meg óckodtam tőle,mert az amúgy is nagy melleimet,még nagyítja.
2010. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

Tiniként hordtam, de már nem.

Sőt, semmilyen melltartót nem hordok, imádom, ha nincs szabályozva a cicim.

Ezt is valami idióta találta ki.......


25 éves vagyok, szültem, szoptattam, de a melleim nem lettek nagyok és nem lógnak, szép feszesek, így nem hordok :)


A push- up meg hülyeség (felnőtt fejjel belátom) mert ha az lekerül hatalmas csalódást okoz a pasinak :)

2010. júl. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

egy kis mell anatómia:


Mint említettük, a mellkasfalon az emlőket csupán a bőr tartja, állományukat rugalmatlan kötőszöveti rostok szövik át, melyek az élet során kitágulnak, megereszkednek. A mellek ezáltal - a gravitáció miatt - hajlamosak a süllyedésre. Ezt kivédeni csupán melltartóval lehet, melynek viselése a serdülőkor végétől ajánlott. A melltartót úgy kell megválasztani, hogy alkalmazkodjék a mellek nagyságához, kényelmes - lehetőleg fém merevítő nélküli és nem szoros legyen, de a melleket jól tartsa. Különösen fontos a melltartó viselése sportolás közben, terhesség, szoptatás, menstruáció és fogyókúra alatt.


én merevítóst használok mivel 85/E a méretem és a merevítő nélküli egyáltalán nem tartja!

2010. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

nekem tetszik, nincs nagy mellem, de így nagyobbnak tűnik, meg kicsit fel is tolja a cicim

csak a hét 5 napján hordom, mert suliba járok, hétvégén meg nem hordok melltartót

2010. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem, mert nincs nagy mellem és így legalább van mit mutogatni :D csalódás ide vagy oda, én szinte csak azt hordok ( vagy semmit )
2010. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak 1 van, de az szép és nagyon szeretem, a kivágott felsőkhöz főleg, mert szépen kiemeli az amúgy nem nagy melleimet.
2010. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó. Én szeretem.

Ja, csalódást okoz a pasiknak... ezt szokták mondani. De azt mindenki elfelejti, hogyha egy pasi szeret, akkor így is szeret. ;) Mi is csalódhatnánk, ha nekik kicsi. :D :)

2010. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
eleget csalódunk a pasikban nap mint nap... ennyit ők is el tudnak viselni :D
2010. júl. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!