Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek a modell alkatért?

Love,smile,have fun kérdése:

Mit tegyek a modell alkatért?

Figyelt kérdés

Ez az álmom,ennél jobban semmit nem akarok.. Mindent meg tennék azért hogy modellkedhessek.. Jelenlegi adatok:

magasság:167cm

súly:55kg

mellbőség: 83cm

derék:67cm

csípő:87cm

comb:48cm


most nagyon ráhajtottam hánytatom magam alig eszek és ezt abba szeretném hagyni mert tudom a következményeit... szóval mit tegyek?


2011. febr. 27. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hagyd abba!
2011. febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
felesleges, a modellek ennél sokkal magasabbak. ez az egyik. a másik pedig, hogy mindennél jobban? az egészségednél, annál, hogy később hajlandó legyen egy férfi rádnézni, és hogy majd legyen gyereked, annál is jobban?
2011. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem nem kellett hánytatnom magam,csak ezt a sz@rt elolvasni! nem vagy picit fogyatékos?
2011. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát most tartok ott,hogy abba szeretném.. de hogy? mikor bűntudatom van és akkor inkább kihányom.. ha belenézek a tükörbe meg szó szerint hányingerem van..
2011. febr. 27. 17:19
 5/12 A kérdező kommentje:
azok akik lenéznek azokat sajnálom... nem fogyatékos vagyok csak van célom(: de azért köszi..
2011. febr. 27. 17:20
 6/12 A kérdező kommentje:
2. igen bárminél fontosabb..
2011. febr. 27. 17:21
 7/12 anonim ***** válasza:
rajtad már csak az orvos segít, ha hánytatod magad akkor szerintem segítség nélkül meg is halsz
2011. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a magassággal max fotómodell lehetsz, ott meg úgyis retusálnak. A mostani alakod is jó már ahhoz. Kifutóra a magasságod miatt nem fogsz kerülni.

A hánytatás miatt fordulj orvoshoz, szakemberhez. Az oké, hogy modell akarsz lenni, de halott biztos nem. Gondold át, hány évet szeretnál élni még. Ehhez csak a kis eszedet kell használnod. Van? Akkor azzal állj le a hánytatásról.


Az meg hogy ezt akarod a legjobban az életben.... éretlen vagy. Pár év múlva rájössz, mennyi ezerszer fontosabb dolog van, mint a csípőkörméreted.

2011. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nagyon gyorsan állj le kérlek a hánytatással. JÓl írják az előttem lévő kedves válaszolók, ezzel a magassággal csak fotómodell lehetsz oda ez a testsúly tökéletes. Személy szerint én modellkedtem 188 cm vagyok és tudnék neked mesélni erről az életről. Persze küzdj az álmaidért szurkolok hogy sikerüljön de ne ez legyen az életcélod mert nagyon nagy pofonokat fogsz kapni a szakmában. Az evésre csak annyit hogy nem egy két lányt küldtek el tölünk a hánytatást miatt mert megereszkedett a bőrük, hisz vékonyak voltak de edzésre már nem maradt energia szóval a végeredmény egy löttyedt sápadt test lesz és ez semmit nem ér meg:)
2011. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem lehetsz modell!!! 167 cm túl kevés :// sajnálom... keress valami más célt..
2011. febr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!