Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fiúk csak ezt nézik? (lányok...

A fiúk csak ezt nézik? (lányok és fiúk válaszát várom) Nektek mi jön be?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, egyaránt hordok csajosabb és vadabb cuccokat is, de sosincs kint a mellem, seggem, ilyesmi. Az osztályunkba jár egy csaj, ő csak ilyen k*rvás cuccokat hord, és 13 éves létére kb. az összes nyolcadikos és hetedikes fiúval járt már... Az öltözködésemben a csajoktól csak pozitív visszajelzéseket kapok, de a fiúk az ilyen k*rvákra buknak (mint a másik csaj)? Pasik, csajok, nektek mi jön be öltözködésben?
2011. okt. 25. 22:51
1 2
 11/12 anonim válasza:
az nem baj, ha a melled egy kicsit ki van.attól még nem vagy ribanc....
2012. dec. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam vki írta h a pasik azért nézik a kihívóbb lányokat mert könnyen kaphatók, lefektetik és ennyi. A rendes lányokban pedig kapcsolatot látnak inkább :)

Rajtad áll mit szeretnél. :)

2014. ápr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!