Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Bejönnek nektek a rövid...

Fiúk! Bejönnek nektek a rövid hajú csajok? (persze, olyan lányok, akiknek jól is áll, olyasmi stílusban, mint P! nk haja. )

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Vagy teljesen elítélitek a rövid hajú lányokat?


2011. okt. 30. 18:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Amúgy a fodrászodon is sok múlik. Láttam jó pár rövid hajú csajt, aki leszbikusnak nézett ki a frizurájával.
2011. okt. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Így igaz... :/
2011. okt. 31. 15:47
 13/21 anonim válasza:
nekem a rövid hajnál a vöröses haj tetszik:P és a vörös még hosszú hajhoz is jól áll:D
2011. okt. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hááát.. :D Festés nem lehet..(és nem is akarok) :D 13 vagyook.. xD
2011. okt. 31. 17:52
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
nem ítélem el,ha valakinek jó alakja van,nőies vonásai,akkor nem probléma a rövid haj.
2011. nov. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem most kb hátközépig érő gesztenyebarna hajam van, de karácsony előtt le akarom vágatni vmi ilyensmire: [link] és be akarom festeni (vörös henna)

nem gondolkodom azon, hogy mi lesz, ha nem fog jól állni. egyrészt azért, mert kit érdekel mások véleménye, másrészt, mert addig akarok különböző hajakat kipróbálni, amíg fiatal vagyok, minél hamarabb meg akarom találni a legjobbat. korábban soha nem mertem különböző hosszúságú frizurákat kipróbálni (csak egyszer, de az eredmény szörnyű lett, azóta nem is próbálkoztam vele). most meg úgy gondolom, hogy miért ne? idén fogok érettségizni, jövőre egyetem, új élet, miért ne lehetne új frizura - új stílus is? de nem bírok nyárig várni, ezért karácsony előtt fogom levágatni, ez lesz a karácsonyi ajándékom magamnak :D alig várom, hogy a család meg a barátaim meglássanak :D ha meg nem fog nekik tetszeni, akkor így jártak :D

2011. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Igen, én is pontosan ilyen hajra gondoltam. Nekem szőke a hajam, vegyítve egy kis barnával. :) Bárcsak én is olyan magabiztos és határozott lennék ,mint Te.. :)
2011. nov. 3. 19:23
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen frizurám 19 évesen. :) Amúgy már írtam ide. :) Vagánynak éreztem, de a párom és a többség utálta. :(
2011. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Kááár.. :(
2011. nov. 3. 20:03
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

sztem nyugodtan vágasd le én is megtettem és én is ugyanennyire paráztam miatta de miután megtettem egyáltalán nem bántam meg. azóta sokkal több önbizalmam van, és a fiúknak is jobban bejövök így.

15/L

2013. jan. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!