Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a lézeres...

Mi a véleményetek a lézeres szőrtelenítésről?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Hatásos, ha nőnél csinálják akkor hatásosabb mert nekik fehérebb a bőrük és főleg ha sötét a szőrszál.

A mostani gépek RF hullámmal együtt dolgoznak így megkönnyítve a lézer roncsolását, mélyebbre hatolását.

Ha egy energia gyengébb az a szőrszálakat még erősítheti is! nem fájdalom mentes tudtommal egyik sem, én ipl-re járok és fiú vagyok, az arcomon szedetem, volt egy próba utána pedig a rendes erősebb energiájú lövés. Ipl-en van (azt ismerem) legalább 2 program egy ami azonnal belövi a másik meg szakaszosan kímélve a bőrt az esetleges égéstől, nekem most a szakaszossal csinálja és annál a gépnél 14 a maximum de én odáig felfogom emeltetni mert a gyengébbel soha nem lesz kicsinálva csak az idő meg pénz fog rámenni. A szemüveg meg nem mindegy milyen! olyan legyen ami a szem alatt is zárt! igaz a villanás az ipl-nél piszok erős mindenhogy látni még ha full le van takarva a szemünk akkor is.

A szalonok közt sajna vannak olyanok akik arra mennek hogy húzzák az időt, erre figyelj oda.

2011. okt. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még hozzátenném hogy a szőr ne legyen hosszabb mint 1mm mert akkor a hőenergia elveszik inkább rövidebb.

Az ipl-nél azt írják hogy 3 kezelés amit jól is csinálnak a szőrszálak többségét kiégeti és sztem igaz is, a lézer is jó csak értsenek hozzá, nekem az a tapasztalatom hogy a fiúknál nagyon tapasztalatlanok főleg vidéken, én az vagyok Szolnok megyei.

Egy jó hely legyen az a lényeg.

Ja igen! DPC lézer ez jó! na egy két hely neked: [link]

[link] ezek elismertek.

2011. okt. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!