Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen tetoválásról?

Figyelt kérdés

Hasamra szeretnék,kissé oldalra egy kis csillagot tetováltatni, ilyet:

[link]


Ez jól nézne ki? Mennyire fájna? sosem volt még tetoválásom


2009. júl. 15. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
á ez elkészül mielőtt észrevennéd hogy csinálják...
2009. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
uncsi
2009. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

ez 1 légypiszok:)

oké lehet kicsi, de abba is vannak kreativabb minták ez nem igen vall 1éniségre, sztem vmi olyat tetkozz ami fontos számodra(nekem egy cirádás 9.esem van, nem tul nagy, de a 9es jelent vmit nekem, sztem olyat válassz ami jelent vmit...)bár lehet eza csillag is: talán te lettél a megasztár és ezért?) ja bocs, nem okoskodni akarok, csak tanács mert sztem akk jo egy tetko ha története is van:P

2009. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igazad van teljes mértékben,nyugi nem fogok megsértődni h "jaj valaki nem azt mondja amit hallani akarok", meg semmi, örülök h írtál véleményt. Erre voltam kíváncsi:) Csak nem tudom,mit tetováltassak,nem találtam még meg az én kis "történetemet" :) és nem is akarok túl feltűnő dolgot,de legyen vmi.. mondjuk ezt még úgyis átgondolom,nem biztos,hogy lesz tetkóm. Köszi a válaszolóknak:)
2009. júl. 15. 23:07
 5/8 anonim ***** válasza:

adok 1-2 tippet, ha érdekel az ezotéria akkor pl horoszkópod jelét amik ilyen kicsikék, nem maga az csillagjegy mint pl: egy egész kos ha pl kos vagy, hannem csak az emblémája...

vagy én azért döntöttem a 9esnél, mert az az én személyi számom(karmikus számom)ezt mindenki ki tudja magának számolni...és akkor ezt a kilencest olyan szép cirádás futó virágokkal lett megformálva és fekete...

2009. júl. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem tudsz csinálni képet a tetoválásodról?:)
2009. júl. 15. 23:52
 7/8 anonim ***** válasza:
én is ilyet szeretnék,nekem nagyon tetszik akárki akármit is mond
2009. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem ide tartozik, de ez az 56 csillagos arcú lányról van levágva aki állítólag elaludt a tetoválónál aztán beismerte h kamu volt!!! XD XD XD XD
2009. nov. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!