Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem korai vagy nem viszem...

Nem korai vagy nem viszem tulzásba a dolgokat? :$$

Figyelt kérdés

14 éves vagyok a hajam festem,műköröm,szolárium márkás holmik.

pár osztálytársam már megjegyezte hogy minek vagyok ilyen.


2011. nov. 9. 13:53
1 2 3
 11/25 LadyLee ***** válasza:
Tényleg, emlékszem, nekem is nekem esett egyszer egy tanás, mert a szünetben lakkoztam a körmömet. :) Pedig nem is 14, hanem 16-17 lehettem...
2011. nov. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Én pár szóban leírom azt, amit a többiek: divatp*csa vagy, egy undorító műcsaj.
2011. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj. Ha neked így jó, apuci-anyuci pénzel, és értelmesebb dolgokat nem akarsz kezdeni az életeddel, csak hajrá.

Ugyanis tetszik vagy sem, lehetsz te akármmilyen okos és mély érzéső kiscsaj, a külsőddel azt sugárzod, hogy egy ócska, elkényeztetett, üresfejű, felszínes libuska vagy. És a többség így is fog kezelni.

A pasiknak majd azért kellesz, hogy jól meg, aztán ennyi. A szupcsi barcsinőcskéid egész addig ott lesznek a seggedet nyalni, amíg épp érdekükben áll, de komoly helyzetben ne számíts rájuk nagyon.

A szoli egészségtelen, a festés tönkreteszi a hajat elég hamar, a műköröm meg semmiképp nem dedóba való, mert eléggé fájni fog, ha tesiórán mondjuk betörik tövid és vérezni fog, meg naaaaaaaaagyon fájni. A ruhák amíg alkalomhoz illőek, szerintem okésak, de ha óriás márkafeliratok vannak rajta, LV táska, meg hasonlók, akkor csak hivalkodsz, és cask azért hordod, nem azért, mert a lehetőségekhez mért legjobb minőséget veszed.

2011. nov. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt tudom leírni, amit a 4-es válaszoló. Csal 23 éves vagyok, és mi még színezett labellot sem mertünk a szánkra kenni, mert mit fognak szólni a tanárok. Körömlakkot max. nyári szünetben, esetleg szilveszterkor használtunk, a hajfestés meg abból állt, hogy vettünk színes hajspray-t, és farsangkor befújtuk vele a hajunkat. Mást meg se mertünk volna próbálni, mert a tanárok szóltak volna érte. És igen. Mi anno még felnéztünk a tanárainkra és féltünk is tőlük.
2011. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
te dolgod.én 18 éves vagyok,a körmömet szolidan lakkozom,feketére festem a hajam,csak alapozót,szempillaspirált és pirosítót használok...és engem néznek 14 évesnek.a pasim is azt mondta,hogy 30 éves koromban fogok úgy kinézni,mint egy 18 éves,míg a te korodbeli lányok 30 évesen 45-50-nek...a helyedben változtatnék az "életmódodon" , már csak azért is,nehogy egyéjszakásnak higgyenek a fiúk ; )
2011. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vélaszokat.

Műköröm: ne hegyes oriásra gondoljatok hanem sima egyszerü francia

Szoli:csak hetente 1x

Hajfestés pedig sima csokibarna

Ruhák:van pár LV cuccom Gucci meg ilyenek de nem nagyon hangoztatom hogy márkásak

2011. nov. 10. 10:18
 17/25 anonim válasza:
100%
Nézd, ez tényleg csak arról szól, hogy van rá pénzed. Nagyjából így látatlanban be tudom lőni a kinézetedet, mert már ahogy fentebb leírták, ez egy típus. Igenis lehet szépen összeválogatni az LV táskát egy egyszerűbb cuccal, de nem a szoláriumtól leszel menő, meg felnőtt, meg nem tudom. Én sminkelem magam, mert nem szép a bőröm, meg néha használok rúzst, de ennyi. A hajamat viccből befestette a testvérem (vörös csíkokat bele), hát megbántam :D A hajfestés már nem olyan, mint mondjuk a huszadik században. Oké, nem a legegészségesebb, amit tehetsz a hajaddal, de nem ettől fogod elbaszni. A szoláriumot viszont tényleg kerüld: nem csak egészségtelen, de ISZONYÚ RONDA !!! Annyira természetellenes meg annyira undorítóvá teszi az embert ... Na mindegy, de megnyugodtam, hogy nem csak én gondolom így. Ja, és 14 éves vagy ? Akkor meg végképp. lookbook . nu - t nézegesd - na, ott nagyon sok szép ember van - és ők valódiak. Nem sztárok.
2011. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Végülis az igazat megvallva tényleg nemtudom hova elkölteni a pénzem és lehet azért csinálom ezt.nemtudom.ez egy jo kérdés.de szerintem még mindig job mintha cigire,piára vagy drogokra költeném.
2011. nov. 10. 13:23
 19/25 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van kérdező, de akkor se szolira, és műköröm költsél.
2011. nov. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
de akkor mire?:$
2011. nov. 10. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!