Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem korai vagy nem viszem...

Nem korai vagy nem viszem tulzásba a dolgokat? :$$

Figyelt kérdés

14 éves vagyok a hajam festem,műköröm,szolárium márkás holmik.

pár osztálytársam már megjegyezte hogy minek vagyok ilyen.


2011. nov. 9. 13:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
pl rám :)
2011. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

költs nyugodtan magadra, de mértékkel, gondolj arra, hogy nem csak "holnap" van, hanem 10 év múlva, 20 év múlva, 30 év múlva is leszel.

Lesznek barátaid, majd férjed és gyereked.

Ha olyan sok a pénzed, tedd félre és gyűjts.

2011. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

A hajfestés nem túlzás sztem... de a műköröm 14-évesen.. ennyi idősen én még azt se tudtam mi az.

A márkás holmikkal sincs baj, csak felvégósnak tarthatnak téged emiatt.

2011. nov. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Miért kellene elköltened???? Lehet anyutól-aputól kapsz elég sok zsebpénzt, valószínűleg többet, mint amennyit sok ember felnőttként fizetésként kap. Ha lenne elég eszed, belegondolhatnál abba, hogy nem biztos, hogy ők mindig el fognak tudni tartani, bárki bármikor tönkre mehet egyik pillanatról a másikra. Főleg a mai világban. Tegyél félre.

De ha mindenáron el akarod költeni, lehet ám még nagyon sok hasznos dologra is! CSak gondolkozz el rajta.

2011. dec. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
a szoli korai, márkás holmik akár egy 2 évesnek is van az kortalan, a hajfestés károsít, de ha nem piros vagy ilyesmi, akkor sztem okés. A műkörömről meg csak annyit, hogyha csillogós és hegyes meg olyan hosszú mint egy lajhárnak akkor nagyon túlzás, de ha olyan amin nemis látszik h műköröm az egyáltalán nem durva (nekem olyan van). Szóval a szoli meg ezek összsehordva elég durván hatnak, de sztem hogyha kihaynád, akkor normális zónába tartozna ez az egész:) 12/l
2012. ápr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!