Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyumnak,...

Hogyan mondjam el anyumnak, hogy melltartót szeretnék hordani? ÉS hogy szőrteleníteni szeretném magam?

Figyelt kérdés
Nem tudom ,hogy kezdjem el mondani neki..,hogy miért vagy hogy..Kérlek segítsetek Köszi előre is!
2009. máj. 10. 10:41
1 2
 11/13 Bóna Barbara ***** válasza:

Mondd azt, hogy csúfolnak, és rosszul érzed magad.

És ha nem akarod otthon csinálni a szőrtelenítést, menj el egy kozmetikushoz... 700 ft-ért megcsinálja az egész lábadat. És akkor anyukád azt mondja okos vagy, hogy azt választottad:D és nem a borotvááát...

egyébként az én anyám is mindig leszart engem, meg ezeket a dolgokat.. és fáj is :S

de menj el melltartót venni, és kérdezd meg anyukád, hogy volt, hogy nagy nehezen elmondta h kellene neki melltartó, és az anyukája elő hozta h ő már vett, csak nem akarta még odaadni, mert az anyuka is félt érted...:D lehet neked is ez lesz:D soksikert;) ha kérdésed van írj a balbay77@freemail.hu-ra válaszolok;) 15éves csajszí

2009. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én erröl írtam neki egy levelet egy lapra szép nagy betükkel :)))
2013. júl. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van hogy szőrteleníteni akarsz! Nekem is pont a kirándulás jött kapóra mert osztály nap lett volna amikor hazamentem odamentem hozzá (előtte vettem egy rövidnadrágot) és mondtam neki h holnap osztálynap lesz és ezt-ekkor jott képbe a rövidnaci- szeretném felvenni de nagyon szőrős a lábam és nem akarom hogy kicsúfoljanak. És h leszedhetjük e a szőrt. Erre mondta hogy vegyem elő az epillátort és a szobámban leszőrtelenítettük!!! A melltartóval kapcsolatban nem nagyon tudok segíteni. Nekem anya már 10 évesen megengedte. Azt mondtam neki h mindenki ilyet hord- ekkor rámutattam egyre egy boltban- és h nem szeretnéki kilógni a sorból. Szerencsére ezt megértette. A szőrtelenítést 3× kellet elmagyaráznom.

Sok sikert!😊

2016. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!