Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel tudnam megallitani a...

Mivel tudnam megallitani a hajam hullasat es uj hajszalakat noveszteni? Mert nagyon hullik a hajam es semmi nem segit es lassan kopasz leszek.

Figyelt kérdés
22 eves vagyok.
2009. máj. 12. 10:33
 1/8 A kérdező kommentje:
19 eves koromig vastag dus hajam volt 3 szor szokitettem es utanna mint a falevel elkezdett hullani.de 20 eves korom ota nem festettem semmivel 7 honapja szultem es szoptattam 6 honapig. de meg mindeig rettenetesen hullik a hajam.mar lassan kopasz leszek. mit tegyek hogy ojan legyen a hajam mint az elott? nohet uj hajszal es vissza vastagodhat meg a hajszalam.??
2009. máj. 12. 10:40
 2/8 anonim ***** válasza:
Valoszinu hogy a terhesseg alatt megromlottak a fogaid, A rossz fog pedig hajhullast okoz, elsosorban azt kellene kezeltetni. Ha megsem ez a problema akkor nemtudom mi az oka:(
2009. máj. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szedj rá vitamint(pl biovanne-t, vagy ilyesmit, szépségvitaminra gondolok) és lehet hogy egy étrendváltoztatás is kéne, erről orvost kell megkérdezni...

még jó lehet gyógynövényes öblítés(pl nyírfalevél tudtommal jó a hajhullásra) és fesd hennával, ez egy gyógynövény, ázsiában hsználják a nők leginkább, főleg indiában. (vöröses színt ad, fekete hajon meg nem igazán látszik)

egyelőre ezt tudom javasolni, de azért orvost nem árt megkérdezni

2009. máj. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Én hajhullásra a Biovane vitamint szoktam szedni.

Tapasztalatom szerint nagyon jó!

2009. máj. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is valami vitamint javasolnék. Biovanne, sörélesztő tabletta. Bár, a sörélesztőben B6 vitamin van, amitől picit meg fogsz hízni.

Tudom még javasolni a gyógynövényes samponokat, pl. a csalánsampont, de szerintem menj be egy bioboltba, és kérdezd meg, hogy mit ajánlanak!

2009. máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem fordulj orvoshoz csináljatok vértesztet, hátha vashiány. Aztán ha ő nem talál semmit akkor bőrgyógyász (hajjal is foglalkozik és fejbőrrel).

Ezek a tabletták a legtöbb embernek nem használnak, főleg ha neked ennyire hullik a hajad. Pénzkidobás.

Ráadásul az első hónap után állítják meg általában a hajhullást, és 3 hónapig tart egy kúra. És annyi idő alatt neked nem nő ki rendesen a hajad, tehát másmilyen kezelésre lenne szükség.

És szedj vitaminokat, étkezz egészségesen.

Nőgyógyásznál egy hormonvizsgálat sem ártana, hátha attól hullik, főleg, hogy terhesség után vagy.

Esetleg varga hajcseppet is próbálhatsz ha orvoshoz nem akarsz menni.

2009. máj. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

varga csepp, vichy, orising ampulla- nekem ezek jöttek be

bár drágák de ...

2009. máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
es a revalid kapszula arrol nem tudtok hogy jo e?
2009. máj. 14. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!