Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 1 hónapja kilyukasztottam a...

1 hónapja kilyukasztottam a fülemet. De hihetetlenül idegesít hogy mindig beleakad valami és tök gáz hogy mindig útba van. Ha kiveszem mennyi idő alatt forr úgy össze hogy ne látszódjon rajta hogy lyukasztva volt?

Figyelt kérdés

Vagy egyéb tanács?

16F


2011. nov. 23. 22:19
 1/7 anonim válasza:
100%
egy pár hét
2011. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kivegyem?
2011. nov. 23. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át a dolgot. Először is, miért lyukasztottad ki? Megváltozott ez a dolog azóta?
2011. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Mivel fiú vagy,nyugodtan vedd ki.Nem leszel tőle kisebb,ha nincs ott,legfeljebb férfiasabb.
2011. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem is azért raktam be hogy menőbb legyek csak bejött de már elment tőle a kedvem
2011. nov. 23. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem klassz, ha egy srácnak van fülbevalója.

De én is nemrég lyukasztottam ki a fülem, nekem azt mondták 6 hétig kell, hogy benne legyen a füles, különben seperc alatt beforr. Lehet, hogy a lyuk helye látszani fog, egy régi lyuk a fülemben már beforrt, és annak látszott a helye. De nem látványos vagy ilyesmi, szóval sokat nem számít.

20L

2011. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenbe beleakad a fülbevaló, ami a fülcimpádon van? :O Nekem több is van, sosem akadnak bele semmibe, de ami a porcomon van, az már igen...

Szerintem még viszonylag hamar beforr, ha kiveszed, az 1 hónap az nem olyan sok.

2011. nov. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!