Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetetlenül vágyom egy pasira! (? )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már 600 ilyen kérdés volt, de muszáj kiírnom magamból!

17 éves átlagosan szép, vékony lány vagyok. (Nem beképzeltségből, és ebből az is látszik, hogy nincs önértékelési problémám.)

Volt már pár barátom, de mindegyik kapcsolat tiszavirág életű volt. Egyikkel sem volt meg igazán az összhang. Nagyon vágyom már rá, hogy egy legyen egy fiú, aki szeret és én is viszont szeretem! Ilyen korban már vagy túl van valaki élete első szerelmén, vagy épp most éli. Vajon nekem mikor jön össze?


2011. júl. 15. 23:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

majd ha megismersz engem ;D

17/F

2011. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Van egy régi közmondás..ha nem keresed rátalálsz:) probáld ki..koncentrálj másra.Én azt tettem és megtaláltam a nagy Őt:D 19L
2011. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia küldhetsz privit! :)
2011. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
s ha ajálhatok valamit..ne neten keress..az olyan kapcsolatok nem tartosak:( hadd a véletlenre..ugyanaz a 19éves L
2011. júl. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Valami csak van benned, ami miatt elkerül a nagy szerelem. Ez nem feltétlen külső adottság. Külsővel megszerzel valakit, belsővel megtartod...
2011. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Teljesen véletlenül találtam erre a kérdésre, most miért kell befolyásolni? XD
2011. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

én pedig hihetetlenül vágyom egy barátnőre

de sajnos én Romániából vagyok

23f

még nem volt barátnőm kitettem a múltkor egy képet és a többség azt mondta csak magabiztosabb kéne legyek

-magam és mások rendes ,szerény, segítőkész és kedves srácnak tartanak de sajnos mindig azt mondják nekem akik nél próbálkozok , hogy te nagyon kedves vagy édes vagy de nem

igaz volt durva elutasítás is na de ha már kedvesnek :D

titulálnak kérdem hol a probléma

na szóval ha gondolod írj privit és reggel válaszolok ;)

2011. júl. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

23:17-75%- Igazad van, ha olvasok neten egy ilyen kérdést, nekem is rögtön az jutna eszembe, hogy defektes a csaj. :D Én nem gondolom magam annak, bár azon is lehetne vitatkozni, hogy kinek mi a defekt.


19L Biztató, amit írsz, jó hallani, hogy neked így sikerült! :)

2011. júl. 15. 23:30
 9/15 anonim ***** válasza:
Kuldj egy kepet magadrol, hatha tudok segiteni rajtad :)
2011. júl. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Vannak fiúk akik tetszenek? Vagy volt már olyan veled hogy valaki kezdeményezett, de nem jött be neked túlságosan?


Amúgy biztos össze fog jönni. Talán kicsit járj el többet otthonról, ragadj meg minden lehetőséget hogy új embereket ismerj meg, akkor biztos fel fogsz tűnni valakinek.

18/L

2011. júl. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!