Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt olyan műkörmös aki...

Van itt olyan műkörmös aki otthon dolgozik?

Figyelt kérdés
Gondolkozom, hogy itthon körmözzek, mivel jelenleg itthon vagyok a kisfiammal. Érdekelne, hogy aki otthon körmözik, az milyen áron (nagyságrendileg), hol hirdet, ha hirdet, illetve, nem féltek attól, hogy egy ellenőrzést kaptok? Hogy kezdtetek neki és hogy alakult ki a vendégkör? És az interneten gondoltam, hogy hirdetnék, meg közösségi oldalon, szórólapozni nem szeretnék, nehogy a helyi szépségszalonok által esetleg gond legyen. Köszönöm a tanácsokat előre is :)
2011. nov. 23. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:

igazából hírdetni nem tudsz, max szájhagyománnyal""


falun otthon 1800ért csinálják (nálunk, Pécs mellett)

2011. nov. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van bizonyítványod? Mert ha még az sincs, akkor inkább felejtsd el. Egyébként úgy hallottam, hogy aki gyesen van annak nagyon olcsó a vállalkozói. Előbb kérdezz rá a helyi okmányirodában, és utána még el tudod dönteni.
2011. nov. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oklevelem van, hogy elvégeztem egy műkörmös tanfolyamot és sikeresen levizsgáztam, de nem OKJ-s
2011. nov. 24. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Az viszont gond, mert csak okj-s bizivel tudsz vállalkozóit kiváltani...
2011. nov. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezért gondoltam, hogy mondjuk nem feltétlenül bejelentett állásként...
2011. nov. 24. 16:13
 6/6 anonim válasza:
Én egy szobát fogok berendezni elre a célra egy lakásban és bejelentve fogom csinálni.
2011. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!