Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha csúnya vagyok...

Mit tegyek, ha csúnya vagyok smink nélkül? Állandóan sminkeljem magam?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok.Már elmúltak a pattanásaim,régebb nagyon sok volt,viszont a helye nagyon látszik.Hogyha nem használok alapozót,piros foltos az arcom.Mikor fog elmúlni vagy egyáltalán el fog múlni?Másképp minden rendben van a testemmel,az arcom is szép lenne szerintem(legalábbis mindenki ezt mondja),de egyszerűen nem tudok alapozó nélkül elindulni.Ezen a nyáron a strandon inkább nem is merültem víz alá,csak hogy ne vegye észre senki.. Mit tegyek? :( Nagyon idegesít,hogy ennyi idősen már így kell sminkeljem magam.. Soha nem múlnak már el azok a foltok,pöttyök?
2011. nov. 29. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Fogadd el magadat.
2011. nov. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és annyira félek,hogy a sok alapozóval sokat ártok a bőrömnek.
2011. nov. 29. 16:56
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Árt is, főleg 15 évesen! Ha megszűnik ez a probléma, úgyis lesz másik, ami nem tetszene, egyszerűen csak elfogadni kell magadat.
2011. nov. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
talán el kéne menni bőrgyógyászhoz.. erre még nem gondoltál?
2011. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hasonló problémával szenvedek... (Én 23 éves vagyok, 2 éve szültem. Akkor az arcom tele lett apró piros pöttyökkel, foltokkal, valószínűleg véraláfutások, de nem múltak el azóta sem sajnos...)

Ha nem olyan helyre megyek, pl alkalom, stb. akkor nem sminkelek, nem mindig van időm rá. Persze, zavar, de nem használhatok folyamatosan alapozót...

2011. nov. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én már annyiszor próbáltam elfogadni magam,de egyszerűen nem tudok így kimenni az utcára. kellemetlenül és rosszul érzem magam,na meg,hogy én vagyok a legcsúnyább. : S
2011. nov. 29. 17:54
 7/10 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok, napi szinten használom az alapozót..:(
2011. nov. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz vagy bőrgyógyászhoz, akik majd biztos tudnak segíteni, kezeléseket vagy krémeket, esetleg gyógyszereket ajánlani, amik segíthetnek. Nekem is pattanásos a bőröm, és a helyén nekem barna pigmentfoltok alakultak ki, és egy éve is, nagyon csúnya volt az arcom, hátam a barna foltoktól. Azóta voltam bőrgyógyásznál, kozmetikusnál, kezelik, kenem krémmel, és még nem jött rendbe száz százalékosan, de már sokkal jobban néz ki. Addig én is naponta használtam az alapozót, most már csak egy kis korrektort kenek fel oda, ahol erősen látszik még egy-két folt, egyébként nem is használom. sok sikert! :)
2011. dec. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem alapozót a nők/lányok 90%-a használ, nem gáz ha használsz. Nekem is hasonló a bőröm és alapozó nélkül nem megyek sehova.

L/16

2012. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2011-11-29 17:44 válaszoló vagyok, nekem azóta kiderült, hogy rosaceám van, kaptam rá krémet, de azt olvastam, nem lehet véglegesen kikezelni. Erre amúgy van vmi speciális alapozó.

Viszont ha még neked is olyan az arcod, nézesd meg, mert komoly belsô szervi probléma is állhat mögötte.

2012. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!