Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi idő a tetoválás gyógyul...

Mennyi idő a tetoválás gyógyulása?

Figyelt kérdés
Most csinálták a kontúrt, jövő hónapban lesz színezve. De pont egy héttel utána mennék fesztiválra. Ez így nem lesz gáz? Csak azért kérdezem, mert gondolom nagy lesz a por, de ott már fóliázni nagyon nem szeretném. Szerintetek lesz így baja? Meg fájni fog még akkor?
2009. máj. 13. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét után már nem nagyon kell fóliázni, arra ügyelj, hogy ne áztasd sokáig és ne érje még nagyon erős nap....
2009. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
3 napig kell fóliázni és 1-2 hét, de inkább 2 a gyógyulási idő
2009. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Ha kint leszek a szabadban, akkor (1 hét után) naptejjel szabad kenni? Elég fehér a bőröm amúgy, könnyen leégek. Persze igyekszem árnyékban maradni, de azért magamat ismerve mászkálok majd össze-vissza.
2009. máj. 13. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
nekem is van, immáron 1 éves. nekem csak pár órát volt rajta a fólia, aztán levettük, szépen letöröltük nedves vattával. nekem ezt az mondta, aki csinálta, fölösleges 3 napig fóliázni. amit még javasolt, hogy bepanthen plus krémmel kell kenni, mondjuk 2 óránkét, óránként, ahogy kijön, előtte mindig törölni kell finoman nedves vattával. attól olyan 1 hét után lejött róla az első vékony réteg, onnantól meg már kevésbé sérülékeny, azt jelenti, hogy elkezdett begyógyulni a bőröd. én 2 éjjel nem feküdtem a hátamra(a lapockámon van) és asszem 1 hétig nem vizeztem be kádban(persze többet áztatni, mondjuk fürdőben, strandon nem szabad) a krémben fertőtlenítő is van, így biztos gond nélkül gyógyul. úgyhogy rá 1 hétre már semmi baja sem lesz, az enyém is pont olyan szép még mindig, mint mikor csináltattam.
2009. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!