Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » (Fotó) Modellkedés 170 cm alatt?

(Fotó) Modellkedés 170 cm alatt?

Figyelt kérdés
Érdekel a modellkedés, de nem vagyok túl magas. Arcom, alakom egyébként megfelelne (képeim alapján már keresett meg ügynök, fotós), vékony is vagyok. Nem az a célom, hogy ebből éljek meg, de szívesen kipróbálnám magam. Akik jártasak a témában, azoktól kérdezném: érdemes-e próbálkoznom, vagy hagyjam az egész témát? Ha igen, merrefelé édrelkődhet az ilyen alacsony fajta jelentkező? :)
2011. dec. 5. 13:53
 1/4 Shai-Hulud ***** válasza:
170 centi alatt esélyed sincs. A hozzád hasonló magasságú lányok szokták Pierre Woodman castingján feltűnni... Ne ábrándozz, mert könnyen rajta vesztesz.
2011. dec. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fotómodell lehet alacsonyabb, úgy tudom.
2011. dec. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez a fotómodell dolog pont arra lett kitalálva, hogy ne csak a 173 centi feletti lányokat lehessen megfejni, ha amúgy nem jók modellnek.

ha van rá pénzed, csináltass pár szép képet, de munkát nem fogsz kapni, portfóliót nem fognak neked csinálni, és egy neves ügynökség nem áll veled szóba, tehát sok értelme nincs.

(ezt nekem egy fotós mondta, mikor elkísértem egy barátnőmet fotózásra, azt mondta, kár, hogy nem vagyok magasabb, egyébként lenne esélyem valszeg, de így 0)

Képeket viszont csináltathatsz, csak ne nevezd modellkedésnek. :D Esetleg ha ilyen szakma érdekel, próbálkozz kisebb ügynökségeknél hosstesskedéssel, hátha, ott nem annyira lényeges a magasság.

2011. dec. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is ez volt a gyanúm, köszönöm a válaszokat. :)
2011. dec. 5. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!