Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnyának érzem magam! És ez...

Csúnyának érzem magam! És ez már megőrít. Hosszúkás az arcom és szemüveges vagyok. Néhányan állandóan mondják, hogy milyen ronda vagyok. Pedig sminkelem magam, adok jól magamra és modell alakatom van. Mit csináljak, hogy szebb legyek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 10:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Nem vagy ronda, csak egy-két dolgon érdemes lenne változtatnod.

A szemüveg szerintem nagyon jó, ez a fazon az, ami az arcodhoz előnyös. Ha egy mód van rá, tartsd meg. Különben is divatos :)

Viszont a frizurádon változtass. Túl szigorú. Mindenképpen vágass fufrut, és valamilyen lazább fazont, ami eltereli a figyelmet az arcformádról.

Illetve még egy dolog van, amivel sokat javíthatsz: a szemöldököd. Ez a forma igazán nem előnyös, és nem is szép. Általánosságban arra kell törekedni a kiszedésnél, hogy kb. a 2/3-áig felfelé íveljen a szemöldököd, és csak a vége lefelé. Ez apróság, de sokat számít.

2011. dec. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Ha a szemüveg zavar akkor használj kontak lencsét.
2011. dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem vagy ronda! a hajadat növeszd meg, és vágass frufrut. attól nem tűnik majd az arcod ennyire hosszúkásnak.
2011. dec. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
olyan ronda vagy hogy ha medveczky ilona meglátna elbújna...
2011. dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

különben van frufrum csak feltűztem.

de, frufruval valahogyan nemérzem a legjobban.

2011. dec. 8. 17:39
 16/29 anonim ***** válasza:

-Növessz hosszabb hajat

-változtass a szemöldöködön

-használj kontak lencsét

2011. dec. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
most már bánom, hogy levágattam a hajam!:(
2011. dec. 8. 18:36
 18/29 A kérdező kommentje:

a kontaktlencsére már gondoltam

Ez öléghülye kérdés de, amikor először beteszem nem fáj vagy szúr vagy valami ilyesmi?

2011. dec. 8. 18:49
 19/29 anonim ***** válasza:

szerintem egyáltalán nem vagy ronda! a hosszúkás arc sem tűnt fel mindaddig amíg nem olvastam végig a kommenteket.

az arcod szép, olyan "kedves lány vagyok" hatást kelt. személy szerint a szemüveget sem tartom rossznak, jól áll. egyedül ami nem tetszik a hajad! valamit kezdhetnél vele. a pattanások meg úgy is eltűnnek majd.

2011. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nyilván először fura a lencse, de egy nap alatt meg lehet szokni, amikor beteszed pár másodpercig kicsit kényelmetlen, de utána olyan, mintha ott sem lenne. Én sokkal jobban szeretem, mint a szemüveget, és ma már igazából nem is drágább, főleg ha neten veszed a lencsét.
2011. dec. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!