Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják a lányok hogy...

Miért mondják a lányok hogy nem számít a külső annyira, meg hogy simán lehet szebb külsőt faragni magadnak?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nem lehet. Ha valaki így néz ki mint az a filmbeli srác, akkor vége van egy egész életre, soha a életbe nem lesz csaja max valami nagyon ronda lány. Bár van egy esélye, ha full gazdag lesz. Amikor a lányok azt mondják egy csúnya és ezgény pasinak, hogy öltözz jól, légy vagány, nagydumás, akkor én ezt kegyes hazugságnak gondolom. Az arcon nem lehet változtatni és a vörös hajon sem. Max befesti. Innentől kezdve meg ha nem olyan az arca, akkor elveszíti minden esélyét a legtöbb lánynál.

Ha próbál menő lenni és nagydumás, akkor az nevetségesen fog lejönni, mert nem olyan az arca. Ha jóképű és úgy nagydumás, akkor meg lejön rögtön hogy vagány. Ideje lenne tiszta vizet önteni a pohárba és nem kegyes hazugságokkal traktálni a fiúkat, hogy elég ha csak ápolt. A frászkarikát elég, ha nem olyan a fejed, akkor lehetsz te a legápoltabb pasi is a világon, lehetsz te a legokosabb, ha nem vagy jóképű vagy legalább gazdag akkor nem fognak észre venni. Itt a példa:


[link]


2011. dec. 9. 09:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

"öltözz jól, légy vagány, nagydumás, akkor én ezt kegyes hazugságnak gondolom."


Rosszul gondolod.

2011. dec. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mi bajod van?
2011. dec. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Mi közöd Tőle válasza:
Nem vagyok egy matyó hímzés, de már volt annyi nőm, hogy nem tudom a számát egy kezemmel megmutatni. Ennyire nem kell borúlátóan látni a dolgokat... :D 22/f
2011. dec. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ezek csak üres válaszok, nem szívből jönnek, csak azért írjátok, hogy meg ne sértsétek a kérdezőt. Pedig én csak az igazságra lennék kíváncsi és nem zavarna a sértő igazság sem, sőt.
2011. dec. 9. 10:00
 5/18 anonim ***** válasza:
Na jó, most komolyan... rengeteg csajt látok bunkó pasival...miért? mert fiús,pasis nem lányos...mert talpraesett mégha bunkó is...mert pasis vagyis odamegy a csajhoz, nem izgulós, van önbizalma, mégha túl sok is...amúgy rengeteg bunkó csaj is van, azok normális hogy bunkóval érzik jól magukat, nem egy civilizált,udvarias f*sszal...érted koma?
2011. dec. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Ennek a srácnak kéne fogynia pár kilót sportolni kicsit, ki egyenesitenie a haját meg befesteni és lehet még nem is lenne rosz :P

Én még nem láttam oan ronda srácot akiböl oda figyeléssel ne lehetne min. átlagosat csinálni :D


Am meg a legnagyob csajozó gép akit ismerek alacsony, 20 éves de már kopaszodik átlagos testalkat szal nem sportos nem pénzes úgy néz ki mint egy majom de oan dumája van h tapadnak rá a csajok :D

Szal ennyit erröl.

2011. dec. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Épp tegnap is láttam egy ilyen lányt...jól nézett ki de a haverja vagy barátja egy agressziv viselkedésü,paraszt faszi volt...keressél olyan nőt aki tiszteli is magát és nem áll le minden tahóval.
2011. dec. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
szerintem a képen látható srác tök átlagos.
2011. dec. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"nem lesz csaja, max valami nagyon ronda lány"

Látszik, hogy kicsit sem vagy felszínes. Akkor aki nem szép, az egyből dögöljön meg? Ez nem így működik. Nem tudom, ti pasik, mit példálóztok folyton a pénzzel, ez a ti mániátok, nem a nőké. 20on felül vagyok, borzasztó sok lány ismerősöm, barátnőm van, mindegyikőjüknél az utolsó szempontok egyike, hogy van-e pénze a srácnak, van-e kocsija, stb. A párkapcsolat a külsőn IS múlik, de a belső is ugyanolyan fontos. Ha az ember folyton sajnáltatja magát, akkor jóképűen se fog kelleni egy lánynak se, max 2hétre, mert nem bírja tovább elviselni. Az én barátom se egy adonisz, elsőre meg se tetszett. DE MEGISMERTEM! És beleszerettem, és nekem ő s legjobb pasi, bárki bármit mond. Ennyi.

2011. dec. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Én se értek veled egyet. Ha egy srác ad a külsejére, elkezd sportolni, jól öltözik...minimum átlagos kinézetűre kitudja hozni magát akkor is ha csúnya volt előtte. Az önbizalmat, és az, hogy vagány nagydumás legyél bárki eltudja érni, max valakinek gyorsabb, másoknak lassabb időbe telik. Van olyan csaj akinél a srácoknak tényleg nincs esélye ha nem néz ki jól és/vagy nem gazdag, de nem sokan. Ez egy viszonylag kicsi réteg és hamar kilehet szűrni. Nem kell velük foglalkozni.

Rengeteg példát tudnék mondani az ismerőségi körömből is olyan srácokra akik nem néznek jól, nem gazdagok mégis nagyon jó csajuk van.

Rosszul fogod fel, te is tudnál változtatni ha akarnál, de az első lépés a legnehezebb. Ha nem akarsz ne változz és maradj örök életedre ilyen, és ne legyen senkid, más nem tudok mondani. Rengeteg ilyen anyag van fent a neten, hogy hogyan változz meg külsőleg/belsőleg, és hogyan tanulj meg tökéletesen csajozni.

2011. dec. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!