Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják a lányok hogy...

Miért mondják a lányok hogy nem számít a külső annyira, meg hogy simán lehet szebb külsőt faragni magadnak?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nem lehet. Ha valaki így néz ki mint az a filmbeli srác, akkor vége van egy egész életre, soha a életbe nem lesz csaja max valami nagyon ronda lány. Bár van egy esélye, ha full gazdag lesz. Amikor a lányok azt mondják egy csúnya és ezgény pasinak, hogy öltözz jól, légy vagány, nagydumás, akkor én ezt kegyes hazugságnak gondolom. Az arcon nem lehet változtatni és a vörös hajon sem. Max befesti. Innentől kezdve meg ha nem olyan az arca, akkor elveszíti minden esélyét a legtöbb lánynál.

Ha próbál menő lenni és nagydumás, akkor az nevetségesen fog lejönni, mert nem olyan az arca. Ha jóképű és úgy nagydumás, akkor meg lejön rögtön hogy vagány. Ideje lenne tiszta vizet önteni a pohárba és nem kegyes hazugságokkal traktálni a fiúkat, hogy elég ha csak ápolt. A frászkarikát elég, ha nem olyan a fejed, akkor lehetsz te a legápoltabb pasi is a világon, lehetsz te a legokosabb, ha nem vagy jóképű vagy legalább gazdag akkor nem fognak észre venni. Itt a példa:


[link]


2011. dec. 9. 09:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nincsen igazad. Én pl egyáltalán nem bukom a kigyúrt szépfiúkra, nekem az kevés hogy megmozgassa a fantáziámat. Én szeretem ha egy srácnak van egyénisége, stílusa, humora, kisugárzása ezekkel tud levenni a lábamról. Tetszettek nekem már olyan pasik is akire első ránézésre mindenki azt mondta hogy csúnya. És ez nem kegyes hazugság, tényleg fontos pl az ápoltság mert legyen akármilyen jóképű az a pasi ha izzadtságszaga van, koszos, elhanyagolt a ruhája, zsíros a haja, nem fog kelleni.
2011. dec. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Azt hittem,valami torzszülött lesz a képen.Ha vágatna magának egy normális hajat,és lecserélné a szemüvegét egy passzosabb keretre vagy kontaktlencsére,máris normálisan nézne ki. Egyébklnt van vagy 15 éves:D

Te mégis mit gondolsz,hogy a világon az összes "ronda" férfi,akinek van kapcsolata gazadag? :D Nyilván neked nem jött még össze,de ne járasd le magad ilyen hüyleségekkel,hogy elkezded a nőket ócsárolni mert nem kellesz nekik.

A szex szerelem témakörbe is te irogatsz folyamatosan ilyen kérdéseket? Fogjátok már fel,hogy a világon 15348745537874254727858763378687563768 csóró ás ronda férfi és ,mégis van nőjük.Vagy a te környezetedben cska gazdag családok vannak?Mindenki cimlapmodell?

Aki meg olyan cicababák között keresgél,aki elvárja hogy fizesd a mükörmét,póthaját,szilikoncsöcsét és rakj a segge alá audit,az meg is érdemli.

Kicsit inkább nézz magadba,a külső nem minden ha elhiszed ,ha nem ,lehet ,hogy azért nem találsz nőt mert ilyen szánalmas általánositásokkal próbbálod igazolni magad,hogy te tökéletes vagy,és azért nem kellesz snekinek mert nincs pénzed.Aha..

2011. dec. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit jobb ruhák, egy kis edzés és ebből a hajból is lehet simán menő frizurát csinálni azt hiszem az X-faktorban van/volt most pont egy ilyen göndör hajú srác és pl neki is tetszik a haja, pedig az arca nem.

Ami engem idegesít a panaszkodás és a rinyálás, hogy miért akarnak tőled semmit a "jó nők"? Miért nem fogadnak el úgy ahogy vagy? Nekik ne legyen fontos a külső amikor neked is az? "soha a életbe nem lesz csaja max valami nagyon ronda lány". ÁLSZENT!


21N

2011. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A gyerek egyáltalán nem vészes, rosszindulattal is csak átlagos.

A vörös hajúakat sokat szivatják általánosban, mert ritka hajszín. Ettől biztos sokaknak komplexusai lesznek, de igazából legtöbbször tök alaptalanul.


A kölök egyébként pont most van abban az életszakaszban amikor kerekded gyerekből nyúlánk kamasz lesz, aztán meg elkezd izmosodni.

A göndör haj egymagában szerintem nem gáz, de ha valakit zevar, le lehet vágni tüsire.

Nincs neki asszimetrikus arca, se lófeje, se pattanáskráterei. Ezeken nehéz korrigálni. A frizurán meg az alakatán? Pár év, és tök normálisan nézhet ki ha akar.

2011. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Basszus, azt hittem, hogy valami rohadó fogú elálló tízcentis fülű gülüszemű szerencsétlent fogok a képen látni, erre belinkeltél egy teljesen normális csak kicsit pufi kissrácot, aki iskolapéldája a tökéletes hattyúvá transzformálható rútkiskacsának.

Egyébként én is ismerek olyan lányt, akinél masszív minuszpont a vörös haj, de szerintem ez elég ritka - már ha abból indulok ki, hogy milyen jó nőkkel járnak azok a vörös hajú srácok, akiket én ismerek. Persze azért, mert göndör haja van valakinek, nem kötelező mikrofonsztájlban hordania, le lehet picire is vágatni, vagy megnöveszteni és összekötni, vagy zselével, habbal és egyéb célszerszámokkal kezelni.

Nálam amúgy azért esne ki ez a kölök, mert nem jönnek be a "macik", nekem ennél soványabb vagy sportosabb srácok tetszenek. Meg persze azért, mert nem vagyok pedofil :)

Ez viszont egy olyan dolog, amin tényleg bárki tud változtatni...! Pont ahogyan a lányok mondták :) ... mármint nem a pedofílián, hanem a pufókságon... arról nem is beszélve, hogy a lányok egy részének meg direkt tetszik a kicsit nagyobb darab testalkat. Persze főleg azoknak a lányoknak, akik maguk sem piszkafák.


Egyébként: a _nagyon durva_ eseteket kivéve (amikor valakinek az arca olyan benyomást kelt, mintha kicsit pszichopata lenne az illető - főleg ha valakinek durva szemei vannak), tényleg nagyon sokat jelent a sportosság és az ápoltság, na meg a stílus és a viselkedés. Ne hidd el, ha nem akarod.

2011. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem eléggé ló fejem van, az nem tetszik a lányoknak?
2011. dec. 9. 20:22
 17/18 anonim ***** válasza:
Nemtudom mért látod ilyen borún a dolgokat.DE én se vagyok egy szépség sőt bányarém vagyok de mégis élem az életem és kihozom magamból a legtöbbet.Az arcomon lehet hogy nem tudok változtatni de máson igen ja és ha azt vessszük én is az ilyen szegény kategóriába tartozom inkább.Lehet hogy nincsenek márkás cuccaim de vannak divatosak olcsók stb.tehát a megjelenésem jó.(nem egóból mondom)Visszatéve az arc témához én kiengedve hordom a hajam és így elviselhetően nézek ki (talán).mindenkinek meg kell találni h neki mi áll a legjobban.egyetértek az előttem szólóakkal.Ez a fiú nem mentethetlen:pl le tud adni pár kilót ehez semmi pénz nem kell,a haját betudja festeni ez se egy nagy pénz,beszerezni egy hajvasalót se egy tragikus összeg de azért nem a legolcsóbb.normális ruhákat meg csak tud szerezni.maga az arca meg szerintem nem ronda.bocsi hogy hosszúra sikerült.
2011. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
20:45 ös Lány voltam
2011. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!