Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, mi a vonzóbb számotokra?

Kizcar kérdése:

Lányok, mi a vonzóbb számotokra?

Figyelt kérdés
Egy igen kockás has, vagy egy enyhén kockás (ha van rajta úgy 1cm felesleg).
2011. dec. 20. 12:06
 1/10 LadyLee ***** válasza:
Nem vagyok oda a kigyúrt pasikért, jellemzően üresfejűek. És úgy igazán tetszeni se tetszik, nem ettől indulok be. Szóval a második alternatívára szavaznék, de igazából lényegtelen kérdés.
2011. dec. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mind a kettő tud vonzó lenni. :) Az összhatás sokat számít!

22/L

2011. dec. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem szeretem a színizom kigyúrt pasikat. legyen sportos de nem izompacsirta. az sem baj ha nem kockás a hasa.
2011. dec. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem az "igen kockás has" tetszik, felesleggel már nem annyira, de nyilván ha éppen tömeget növel az illető, akkor ez ezzel jár. :)
2011. dec. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Zsákos_Frodó ***** válasza:
Hát... inkább a kettő között. :D
2011. dec. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem az enyhén kockás:D

17/L

2011. dec. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretem ha túl kockás a has, meg az ilyen kigyúrt "állatokat" sem, sokkal jobban tetszik, ha nem kockás a has és van kis felesleg.


27/N

2011. dec. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell ultra izmosnak lennie,nem gáz a felesleg..:) Egyébként első válaszoló: A bátyám egy kigyúrt állat,és főiskolára jár :) Szinte naponta ír zh-t tehát Ő nem üres fejű :)
2011. dec. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kettő között. Nem tetszenek a nagyon kigyúrt pasik. Nem baj ha van ott hasi :)
2011. dec. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én sem szeretem a kigyúrt, kockás hasú srácokat, szóval inkább a másik. de én is inkább a kettő köztit választanám, izmos karral.

19L

2011. dec. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!