Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Tudnátok segíten...

Mit tehetnék? Tudnátok segíteni? 13/l (többi lent)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és 40 kg (+ kb. 167-168cm). Én is soványnak érzem magam, és cikinek érzem, ha végigvonulok a strandon, és buggyos a fürdőruha rajtam, de akármiből ehetek bármennyit, egy kicsit sem hízom! Tudom, hogy most az a divat, hogy a csajok nem csontsoványak, és én is igyekszem felszedni pár kilót, de nem megy! Volt, aki azt mondta, a sok kaja felugrik rám felnőttkoromra, és akkor meg az lesz a baj, hogy kövér leszek. Lehet ilyen, hogy amit most megeszek, feljön rám 7-8 év múlva?
2011. dec. 20. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
te ilyen vagy. fogadd el. én inkább a ducikhoz tartozom de elfogattam magamat és olyan fürdőruhát veszek fel amiben nem látszok kövérnek.
2011. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, a most bevitt kalóriamennyiség eltárolódik egy külön erre szolgáló szervben, aztán amint betöltöd a 30-at, egyben rád megy. xD

Annyi alapja valószínűleg van, hogy ha majd beindulnak a hormonjaid és elkezdesz kifejlődni, akkor könnyen lehet, hogy megváltoznak a dolgok. Gyereknek én is kis gebe voltam, aztán csak nem maradtam olyan, anyám pedig mindig is egy élő ruhafogas-alkat marad. :D

Majd kiderül, te milyen alkat vagy. Azért ha megeszel napi 4000 kalóriát csupa egészségtelen vacakból és nem hízol egy dekát se, érdemes lenne kivizsgálni, hogy nincs-e valami ételallergiád, felszívódási rendellenességed, stb, mert a krónikus soványságból sok más bajod is származhat akár.

2011. dec. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! :) És rendszeresen étkezem, szoktam reggelizni, ebédelni, meg vacsorázni, néha délutánonként egy kis csoki, de nem tömöm magam naphosszat chipssel vagy colával :)
2011. dec. 20. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm is ilyen. Fogadd el, étkezz egészségesen.

De amúgy sokat segített neki hogy elkezdett sportolni, és az izomtól lett feneke meg jobb lába is. :)

2011. dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 halibel ***** válasza:
én is ilyen vagyok, 13 évesen 30 kg... kb.150 cm. és ehetek akármennyit, nem hízok...
2011. dec. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni :) Attól izom rakódik rád, az +súly is és többet is fogsz enni, mert szükséges. Meg a sport mindig jól jön. 14/L
2011. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ismét köszi a válaszaitokat ;)) amúgy 4 éve lovagolok (hétvégenkánt), és egy éve zumbázok (hetente egyszer). ez elég szerintetek?
2011. dec. 21. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!