Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Karácsonyra kaptam egy ice...

Karácsonyra kaptam egy ice watch órát, de 4000 ezer ft volt de benne van a bekarikázott r betű, most akkor ugye ez nem igazi ice watch, de nem lehet hogy igazi csak külföldi?

Figyelt kérdés
Külföldi és Úgy hozták be Magyarországra vagy szimplán valami kínai?

2011. dec. 24. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem több eredeti is van. Nézd meg mi van a kijelzujere írva : ice watch, water resistant . A hátulján meg bele kell gravizorva lennie az ice watch feliratnak . De menj fel a hivatalos oldalra és hasonlítsd össze azokkal a képekkel :)
2011. dec. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, már felmentek hasonlóak...a képernyőjére vagy minek is nevezzem oda az van írva hogy ICE , a hátuljára meg igen bele van gravíroztatva hogy ice watch és r is van ..:)
2011. dec. 24. 22:34
 3/8 A kérdező kommentje:
ja nem belül az van hogy ice mef alatta watch
2011. dec. 25. 21:58
 4/8 A kérdező kommentje:
*meg
2011. dec. 25. 21:58
 5/8 Ed Hard válasza:
ebben biztos lehetsz hogy hamisítvány de ez a legjobb utánzat, ugyanolyan mint az eredeti, nem fog hamar tönkremenni :)
2012. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
egyik barátnőmnek van egy igazi..és ugyan olyanok...teljesen...és vett egyet ő is így ahogy én..de az sokkal hamisítványosnak néz ki...lehet ugye forgatni az elejét az övének a hangja se olyan...az enyém meg mint egy eredeti ;) minden esetre megéri :D
2012. dec. 5. 19:58
 7/8 anonim válasza:

egész biztos, hogy hamisítvány. ilyen olcsón még egy használtat sem adnak el. annál akárkinek több esze van, hogy egy ilyen órát 4000 forintért adjon tovább, főleg, ha eredeti.

az ice watch hivatalos honlapján egyébként fent is vannak a plágiummal kapcsolatos dolgok: [link]

2013. júl. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mostmár tudom.:) köszi
2013. júl. 24. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!