Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért kell a rendes igazi...

Miért kell a rendes igazi modelleknek nagyon nagyon vékonynak lenni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem:D:D olyan csontsovány mind és ez a követelmény hogy modell legyen de miéért?:DD

Még női szemmel is ronda,gondolom férfival is..Akkor mégis kinek tetszik? és ha senkinek sem akkor miért ez a követelmény?


2011. dec. 20. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert a ruhákat, amiket eladnak velük a divattervezők, így látja csak igazán az ember, és itt a ruha egyedül, ami számít.

Ha a modelleknek lenne női formájuk, az ember azt nézné, a ruha meg le lenne sz@rva.

Gyakorlatilag 2 lábon járó ruhafogasok, ez a funkciójuk, ezért kell annyira vékonynak lenniük.

2011. dec. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudja a fene.Mert ez a megszokott szerintem.
2011. dec. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, mert két lábon járó vállfák amiken még az idei sminket és hajtrendeket is bemutatják

és szerintem nem rondák

2011. dec. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert a fogasok nem mennek végig a kifutón. xD

Na de majd a japánok intézkednek.

2011. dec. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minél vékonyabbak, annál jobban látszik rajtuk, hogy milyen a ruha. Egyszerűen ezért.
2011. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

óó :D

téényleg.de jó hogy megtudtam ezt:D köszönöm szépen mindenkinek:)

2011. dec. 20. 18:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyönyörűek, miért ez neked jobban tetszik?

http://www.youtube.com/watch?v=8kQEs09npNA&feature=related

Tekerj bele!


Tudom, jó dolog fikázni másokat, de hidd el, hogy legtöbb ember a szive mélyén gyönyörűnek tartja őket, ha nem lennének azok, nem keresnének több 10000 dollárt azzal, hogy néhány fotót elkattintanak róluk.

Nekem van modell ismerősöm, és hihetetlenül szép. Magas, vékony, szikár testalkatú, gyönyörű arccal és nagyon természetes megjelenéssel.Az igazi modellek ugyanis nem festhetik a hajukat, nem szedhetik a szemöldöküket stb.

2011. dec. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

hát nem tudom igazából a videóban lévő lányok sem tetszenek de viszont jobban tetszenek mint a kifutón az igazi modellekk.Vagy nem tudom hogy egyre gondolunk-e de én konkrétan azokra a modellekre gondolok akik a kifutón vannak és híresebbnél híresebb új kollekciókat mutatnak be jó sok pénzért.Mert vannak gondolom más modellek is akik ugyan vékonyak mégis jól néznek ki.

pl én rájuk gondoltam hogy szörnyű:/

[link]

[link]

2011. dec. 20. 19:30
 9/9 anonim ***** válasza:
A 2. gusztustalan, az 1. szép, bár nagyon vékony.
2011. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!