Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó alakúak: ti mennyit tesztek...

Jó alakúak: ti mennyit tesztek a formátokért?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne, mert bevallom, hogy régebben sokszor irigykedve néztem a nádszál vékonyakra, akik akármit is ettek, nem híztak egy grammot sem, sőt sokszor szerettek volna hízni. Én nem ilyen vagyok és nagyon keményen kell küzdenem azért, hogy ne legyek túlságosan elhízott. Tudom, hogy sokan vagyunk így ezzel. Nem vagyok vékony és valószínűleg sosem leszek az. Érdekelne, hogy ti mennyit és mit tesztek azért, hogy jó formában legyetek?
2009. máj. 21. 15:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus akármennyitesziknemhízikpedigszeretne eset vagyok.. (:
2009. máj. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát az sem jobb, mint én, aki meg az akármitcsináloknemtudokfogyni tipikus esete vagyok.
2009. máj. 21. 15:58
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én hetente legalább 3 alkalommal keményen tornázok már lassan 6 éve. Nem vagyok nádszálvékony (168 cm jelenleg kb. 58kg), eszek rendesen mindent, de sokkal többet tudnék enni, mint amit néha megengedek magamnak. Imádom az édességet. Nem vagyok nagyon hízékony, de ha nem mozognék akkor már biztos sokkal több kiló lennék és ellágyult.

Egyébként az elmúlt két évben rámszaladt 4-5 kiló. Úgy érzem a korral könnyebben jönnek a kilók is.

2009. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen járok futni de amúgy sem vagyok hajlamos hízásra.
2009. máj. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen csak nem eszek eleget ezért fogyok, 44 kg vagyok már csak. De ez nem egy jó módszer. Én sem szándékosan csinálom.
2009. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Valamilyen betegséged van, utolsó? Ez elég vészesen hangzik. Nem tudsz ellene semmit tenni?
2009. máj. 21. 16:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

én figyelek,hogy változatosan egyek...bár van amikor nem jön össze,mert nagyon éhes vagyok és sokat eszek,vagy épp az hogy alig eszek.Ma pl. reggeliztem egy keveset,ettem egy pogit suliban és 4-kor "ebédeltem" egy maroknyi rizst egy pici csirke combbal.Ezt is azért ettem,mert anyum nem örült neki:S

rendszeresen tornázok otthon,nem vagyok az a tipus aki edzőterembe megy,és nem csak a pénz miatt.

Most próbálok erőt venni magamon,és minden nap futni fél-1órát:)

egyébként nem vagyok "hű de vékony tipus" 161cm és 52kg körül vagyok,ami nem sok,de látszik a hasamon,combomon.

14/L

2009. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tipikus akármennyitesziknemhízikpedigszeretne eset vagyok.. (:


Én is ilyen vagyok, első :D

2009. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én hetente 2-3-szor tornázok, és normálisan eszek. A csípőmre nagyon könnyen fel tudok szedni kilókat, de éppen ezért sportolok, hogy ez ne történjen meg! Spotrolj te is, egészséges is!;)
2009. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
járok konditerembe, futni és biciklizni, mondjuk nem eszek vmi sokat mellé :S
2009. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!